The Best Of 10 kolejka (23-05-2018)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Piotr Bołtryk (Cross Zone) EVAL - 27 (12 pkt, 12 zb, 1 as, 2 prz) 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najlepszy 6 zawodnik Daniel Kołodziej (Cross Zone) EVAL - 17 (18 pkt, 2 zb, 3 as, 0 prz) 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najwięcej punktów Krystian Hołubowicz (RUNNERS) 26 pkt (1/6 2pkt, 7/12 3pkt, 3/4 1pkt) 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najlepiej broniący Piotr Bołtryk (Cross Zone) 2 prz + 4 bl + 10 zb ob - 1 f 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najlepiej zbierający Piotr Bołtryk (Cross Zone) 12 zb ( 2 at , 10 ob ) 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najlepiej podający Marcin Korwek (Cross Zone) 6 asyst ( które dały 15 pkt) 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najwięcej celnych za 2 Krzysztof Sielwończuk (Cross Zone) 10/10 ( 100% ) 2pkt 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najwięcej celnych za 3 Krystian Hołubowicz (RUNNERS) 7/12 ( 58% ) 3pkt 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najwięcej celnych z gry Krzysztof Sielwończuk (Cross Zone) 10/10 ( 100% ) 2 pkt + 3 pkt 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najwięcej celnych za 1 Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) 8/12 ( 1pkt ) 23-05-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - TRUCKERS ( 49:54 )
Najbardziej przydatny zawodnik Dawid Żabiński (Cross Zone) +27 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Double-Double
Double-Double Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) 10 pkt 10 zb (2 at, 8 ob) 23-05-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - TRUCKERS ( 49:54 )
Double-Double Piotr Jakubowski (One Team) 10 pkt 12 zb (3 at, 9 ob) 23-05-2018 miwan.pl - One Team ( 51:54 )
Double-Double Krzysztof Kossakowski (ŁAPSKA MASAKRA) 17 pkt 10 zb (5 at, 5 ob) 23-05-2018 Okruszek - ŁAPSKA MASAKRA ( 60:49 )
Double-Double Piotr Bołtryk (Cross Zone) 12 pkt 12 zb (2 at, 10 ob) 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz BIAWAR - Drużyna Rafała 7 zmian prowadzenia ( remisy - 6 ) 23-05-2018 BIAWAR - Drużyna Rafała ( 58:49 )
Najwięcej punktów w sumie Cross Zone - RUNNERS 130 pkt 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Największa różnica punktowa Cross Zone - RUNNERS 20 pkt 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) Cross Zone 32/50 64% ( 2 i 3 pkt) 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Najbardziej skuteczny zespół Cross Zone 22/29 75% ( trumna) 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Fair Play ŁAPSKA MASAKRA 8 przewinień 23-05-2018 Okruszek - ŁAPSKA MASAKRA ( 60:49 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) ŁAPSKA MASAKRA 35 zbiórek ( 14 at + 21 ob ) 23-05-2018 Okruszek - ŁAPSKA MASAKRA ( 60:49 )
Zbiórki w ataku ŁAPSKA MASAKRA 14 23-05-2018 Okruszek - ŁAPSKA MASAKRA ( 60:49 )
Zbiórki w obronie BIAWAR 24 23-05-2018 BIAWAR - Drużyna Rafała ( 58:49 )
Najlepsi rezerwowi BIAWAR 22 pkt 23-05-2018 BIAWAR - Drużyna Rafała ( 58:49 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) Cross Zone 117 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )
Czas bez kosza z gry miwan.pl 10:21 23-05-2018 miwan.pl - One Team ( 51:54 )
Drużyna podkoszowa ŁAPSKA MASAKRA 69% punktów za 2 23-05-2018 Okruszek - ŁAPSKA MASAKRA ( 60:49 )
Drużyna obwodowa RUNNERS 60% punktów za 3 25-05-2018 Cross Zone - RUNNERS ( 75:55 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267