PL PL  18:15, 10-05-2017, Białystok

GoodGame
COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny Okruszek
6960
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.(1)czas meczuwidzów
 14:10   5:14   17:16  19:15   14:5 1:022
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Ciesielski TomaszSekretarz:  Ciesielski Tomasz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Piotr Sakowicz   Pierwsza Piątka636:240/10%2/825%+91345523
8Tomasz Aniśko   Pierwsza Piątka832:163/837%0/10%2/366%+45522159
9Mateusz Grzywa1330:001/250%3/837%2/2100%+5134212112
10Przemyslaw CzerepskiDNP
11Cezary Gil009:09-61110
12Tomasz Gąsowski   Pierwsza Piątka727:282/366%1/250%+1133117
13Jarosław Grzybko   Pierwsza Piątka2034:217/1163%0/30%6/966%+145383321
16Cezary MatysDNP
18Adam Ćwikowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1525:227/977%1/333%+84610121421
suma69195:0020/3458%6/2227%11/1764%1124351241211673
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

Okruszek
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Leszek Kobus   Pierwsza Piątka934:202/2100%0/10%5/683%-1433331315
2Dariusz Czarniecki   Pierwsza Piątka729:301/520%1/520%2/450%-151341210
4Zbigniew Karwowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1539:004/580%1/250%4/4100%-911313
5Rafał Zdanowicz628:160/20%2/825%-1551341
8Daniel Milewski   Pierwsza Piątka729:142/540%1/333%+73252158
9Marcin KotarskiDNP
11Andrzej Żałobiński   Pierwsza Piątka1634:402/633%2/450%6/875%-13235411217
suma60195:0011/2544%7/2330%17/2277%61622115901854
trener: Trenera Brakzespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.312) - 06.05.2017
Statystyki zostały wykonane przez: Natalia (P) oraz Łukasz (D)    -    Licencja dla: Białostocka Liga Sportu