The Best Of 11 kolejka (6-06-2018)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) EVAL - 30 (14 pkt, 16 zb, 3 as, 1 prz) 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )
Najlepszy 6 zawodnik Paweł Dzikiewicz (TRUCKERS) EVAL - 11 (11 pkt, 6 zb, 3 as, 0 prz) 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )
Najwięcej punktów Karol Rudak (BIAWAR) 27 pkt (6/9 2pkt, 3/4 3pkt, 6/6 1pkt) 6-06-2018 BIAWAR - ŁAPSKA MASAKRA ( 67:41 )
Najlepiej broniący Piotr Jakubowski (One Team) 1 prz + 1 bl + 11 zb ob - 0 f 6-06-2018 Okruszek - One Team ( 41:44 )
Najlepiej zbierający Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) 16 zb ( 6 at , 10 ob ) 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )
Najlepiej podający Piotr Sakowicz (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 12 asyst ( które dały 25 pkt) 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Najwięcej celnych za 2 Jarosław Grzybko (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 9/12 ( 75% ) 2pkt 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Najwięcej celnych za 3 Tomasz Ejsmont (Drużyna Rafała) 4/8 ( 50% ) 3pkt 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )
Najwięcej celnych z gry Jarosław Grzybko (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 10/15 ( 66% ) 2 pkt + 3 pkt 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Najwięcej celnych za 1 Karol Rudak (BIAWAR) 6/6 ( 1pkt ) 6-06-2018 BIAWAR - ŁAPSKA MASAKRA ( 67:41 )
Najbardziej przydatny zawodnik Jakub Jóźwiuk (BIAWAR) +26 6-06-2018 BIAWAR - ŁAPSKA MASAKRA ( 67:41 )
Double-Double
Double-Double Marcin Falkowski (ŁAPSKA MASAKRA) 14 pkt 13 zb (5 at, 8 ob) 6-06-2018 BIAWAR - ŁAPSKA MASAKRA ( 67:41 )
Double-Double Krystian Hołubowicz (RUNNERS) 13 pkt 10 zb (0 at, 10 ob) 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Double-Double Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) 14 pkt 16 zb (6 at, 10 ob) 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz Drużyna Rafała - TRUCKERS 6 zmian prowadzenia ( remisy - 3 ) 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )
Najwięcej punktów w sumie Drużyna Rafała - TRUCKERS 114 pkt 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )
Największa różnica punktowa BIAWAR - ŁAPSKA MASAKRA 26 pkt 6-06-2018 BIAWAR - ŁAPSKA MASAKRA ( 67:41 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 28/54 51% ( 2 i 3 pkt) 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Najbardziej skuteczny zespół COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 22/30 73% ( trumna) 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Fair Play RUNNERS 7 przewinień 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) One Team 37 zbiórek ( 11 at + 26 ob ) 6-06-2018 Okruszek - One Team ( 41:44 )
Zbiórki w ataku TRUCKERS 11 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )
Zbiórki w obronie One Team 26 6-06-2018 Okruszek - One Team ( 41:44 )
Najlepsi rezerwowi One Team 18 pkt 6-06-2018 Okruszek - One Team ( 41:44 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 90 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Czas bez kosza z gry Okruszek 08:22 6-06-2018 Okruszek - One Team ( 41:44 )
Drużyna podkoszowa COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 83% punktów za 2 6-06-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - RUNNERS ( 62:51 )
Drużyna obwodowa Drużyna Rafała 37% punktów za 3 6-06-2018 Drużyna Rafała - TRUCKERS ( 56:58 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267