The Best Of 13 kolejka (20-06-2018)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Jakub Dziarnowski (Okruszek) EVAL - 47 (25 pkt, 20 zb, 5 as, 0 prz) 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najlepszy 6 zawodnik Sebastian Miękus (Cross Zone) EVAL - 11 (7 pkt, 3 zb, 4 as, 0 prz) 22-06-2018 ŁAPSKA MASAKRA - Cross Zone ( 53:72 )
Najwięcej punktów Jarosław Grzybko (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 27 pkt (3/6 2pkt, 6/14 3pkt, 3/4 1pkt) 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najlepiej broniący Dominik Weremijewicz (miwan.pl) 0 prz + 4 bl + 16 zb ob - 3 f 20-06-2018 Drużyna Rafała - miwan.pl ( 59:37 )
Najlepiej zbierający Jakub Dziarnowski (Okruszek) 20 zb ( 2 at , 18 ob ) 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najlepiej podający Adrian Stolarz (Drużyna Rafała) 7 asyst ( które dały 12 pkt) 20-06-2018 Drużyna Rafała - miwan.pl ( 59:37 )
Najwięcej celnych za 2 Jakub Dziarnowski (Okruszek) 11/11 ( 100% ) 2pkt 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najwięcej celnych za 3 Jarosław Grzybko (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 6/14 ( 42% ) 3pkt 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najwięcej celnych z gry Jakub Dziarnowski (Okruszek) 11/11 ( 100% ) 2 pkt + 3 pkt 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najwięcej celnych za 1 Kamil Kaliszewski (RUNNERS) 6/7 ( 1pkt ) 20-06-2018 TRUCKERS - RUNNERS ( 60:50 )
Najbardziej przydatny zawodnik Wojciech Szypulski (Okruszek) +24 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Double-Double
Double-Double Jakub Dziarnowski (Okruszek) 25 pkt 20 zb (2 at, 18 ob) 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Double-Double Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) 20 pkt 11 zb (7 at, 4 ob) 20-06-2018 TRUCKERS - RUNNERS ( 60:50 )
Double-Double Krystian Hołubowicz (RUNNERS) 24 pkt 12 zb (3 at, 9 ob) 20-06-2018 TRUCKERS - RUNNERS ( 60:50 )
Double-Double Kamil Kaliszewski (RUNNERS) 20 pkt 10 zb (1 at, 9 ob) 20-06-2018 TRUCKERS - RUNNERS ( 60:50 )
Double-Double Marcin Falkowski (ŁAPSKA MASAKRA) 17 pkt 13 zb (0 at, 13 ob) 22-06-2018 ŁAPSKA MASAKRA - Cross Zone ( 53:72 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz TRUCKERS - RUNNERS 13 zmian prowadzenia ( remisy - 4 ) 20-06-2018 TRUCKERS - RUNNERS ( 60:50 )
Najwięcej punktów w sumie ŁAPSKA MASAKRA - Cross Zone 125 pkt 22-06-2018 ŁAPSKA MASAKRA - Cross Zone ( 53:72 )
Największa różnica punktowa Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 24 pkt 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) Cross Zone 30/61 49% ( 2 i 3 pkt) 22-06-2018 ŁAPSKA MASAKRA - Cross Zone ( 53:72 )
Najbardziej skuteczny zespół Okruszek 19/27 70% ( trumna) 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Fair Play COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 5 przewinień 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) Okruszek 41 zbiórek ( 11 at + 30 ob ) 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Zbiórki w ataku BIAWAR 14 20-06-2018 BIAWAR - One Team ( 49:59 )
Zbiórki w obronie Okruszek 30 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Najlepsi rezerwowi Cross Zone 17 pkt 22-06-2018 ŁAPSKA MASAKRA - Cross Zone ( 53:72 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) Okruszek 102 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )
Czas bez kosza z gry RUNNERS 09:29 20-06-2018 TRUCKERS - RUNNERS ( 60:50 )
Drużyna podkoszowa Cross Zone 77% punktów za 2 22-06-2018 ŁAPSKA MASAKRA - Cross Zone ( 53:72 )
Drużyna obwodowa COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 52% punktów za 3 20-06-2018 Okruszek - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 70:46 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267