PL PL  21:05, 24-05-2017, Białystok

GoodGame
Drużyna Rafała Okruszek
4452
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 11:8   13:5   7:19  13:20   --:-- 0:515
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Sekretarz:  Łukasz Grygiel        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Drużyna Rafała
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Marcin Dańko001:470/10%0/10%-31-2
8Paweł Kaliszuk424:072/450%0/20%-4111220
10Przemysław Boguta   Pierwsza Piątka226:231/250%0/30%-622145-3
15Tomasz Szczepiński   Pierwsza Piątka1433:546/1250%0/20%2/2100%-61342418
16Karol Kajkowski   Pierwsza Piątka1027:315/771%0/20%0/10%-899111515
21Dawid Ostapczuk004:10+11111
25Paweł Karpiuk   Pierwsza Piątka629:552/366%0/20%2/2100%-5114226
33Lukasz KaczanowskiDNP
85Adrian Stolarz   Pierwsza Piątka   (kpt.)832:131/333%1/333%3/475%-9347232413
suma44180:0017/3253%1/156%7/977%421254101512138
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Okruszek
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Leszek Kobus   Pierwsza Piątka528:112/366%0/10%1/333%+1344432110
2Dariusz Czarniecki1028:562/2100%1/250%3/650%+1012311229
4Zbigniew Karwowski   (kpt.)009:000/10%-811-1
5Rafał Zdanowicz007:490/30%-53-6
7Jakub Dziarnowski   Pierwsza Piątka1334:594/1428%0/10%5/1050%+1110103149
8Daniel Milewski   Pierwsza Piątka1128:013/650%1/250%2/2100%+1314511212
9Marcin Kotarski   Pierwsza Piątka319:121/1100%0/10%1/425%-81121113
11Andrzej Żałobiński   Pierwsza Piątka1023:522/450%4/580%+14112327
suma52180:0012/2744%4/1428%16/3053%322251171301243
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.312) - 06.05.2017
Statystyki zostały wykonane przez: Kamil (P) oraz Łukasz (D)    -    Licencja dla: Białostocka Liga Sportu