The Best Of 17 kolejka (26-09-2018)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Krystian Hołubowicz (RUNNERS) EVAL - 33 (20 pkt, 16 zb, 1 as, 0 prz) 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Najlepszy 6 zawodnik Tomasz Szczepiński (Drużyna Rafała) EVAL - 18 (10 pkt, 6 zb, 4 as, 3 prz) 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )
Najwięcej punktów Krzysztof Kossakowski (ŁAPSKA MASAKRA) 28 pkt (10/23 2pkt, 1/3 3pkt, 5/7 1pkt) 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Najlepiej broniący Krystian Hołubowicz (RUNNERS) 0 prz + 1 bl + 13 zb ob - 2 f 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Najlepiej zbierający Krystian Hołubowicz (RUNNERS) 16 zb ( 3 at , 13 ob ) 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Najlepiej podający Mariusz Czarniecki (Cross Zone) 8 asyst ( które dały 16 pkt) 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )
Najwięcej celnych za 2 Krzysztof Kossakowski (ŁAPSKA MASAKRA) 10/23 ( 43% ) 2pkt 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Najwięcej celnych za 3 Maciej Czerwiński (Drużyna Rafała) 4/8 ( 50% ) 3pkt 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )
Najwięcej celnych z gry Krzysztof Kossakowski (ŁAPSKA MASAKRA) 11/26 ( 42% ) 2 pkt + 3 pkt 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Najwięcej celnych za 1 Cezary Gil (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 5/5 ( 1pkt ) 26-09-2018 BIAWAR - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 43:51 )
Najbardziej przydatny zawodnik Tomasz Jarmulak (Drużyna Rafała) +36 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )
Double-Double
Double-Double Krystian Hołubowicz (RUNNERS) 20 pkt 16 zb (3 at, 13 ob) 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Double-Double Marcin Wroczyński (RUNNERS) 16 pkt 11 zb (7 at, 4 ob) 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Double-Double Mariusz Czarniecki (Cross Zone) 13 pkt 12 zb (3 at, 9 ob) 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz BIAWAR - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 16 zmian prowadzenia ( remisy - 8 ) 26-09-2018 BIAWAR - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 43:51 )
Najwięcej punktów w sumie One Team - TRUCKERS 137 pkt 26-09-2018 One Team - TRUCKERS ( 74:63 )
Największa różnica punktowa miwan.pl - Okruszek 24 pkt 26-09-2018 miwan.pl - Okruszek ( 27:51 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) One Team 28/53 52% ( 2 i 3 pkt) 26-09-2018 One Team - TRUCKERS ( 74:63 )
Najbardziej skuteczny zespół BIAWAR 12/17 70% ( trumna) 26-09-2018 BIAWAR - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 43:51 )
Fair Play Drużyna Rafała 3 przewinień 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) RUNNERS 41 zbiórek ( 15 at + 26 ob ) 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Zbiórki w ataku RUNNERS 15 26-09-2018 RUNNERS - ŁAPSKA MASAKRA ( 65:56 )
Zbiórki w obronie One Team 29 26-09-2018 One Team - TRUCKERS ( 74:63 )
Najlepsi rezerwowi Drużyna Rafała 22 pkt 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) Drużyna Rafała 98 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )
Czas bez kosza z gry miwan.pl 09:05 26-09-2018 miwan.pl - Okruszek ( 27:51 )
Drużyna podkoszowa Cross Zone 91% punktów za 2 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )
Drużyna obwodowa Drużyna Rafała 49% punktów za 3 28-09-2018 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 57:79 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267