PL PL  21:00, 7-03-2018, Białystok

GoodGame
One Team Okruszek
5954
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:4   12:8   17:17  15:25   --:-- 0:4745
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Łukasz GrygielSekretarz:  Łukasz Grygiel        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

One Team
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Tomasz Bondar   Pierwsza Piątka524:371/333%1/425%+623541238
7Tomasz Niemirowicz011:230/40%0/30%-122111-5
8Tomasz Waleszczyk515:551/1100%1/425%+411112
11Adam Jankowski209:561/250%0/10%-90
13Andrzej Duda   Pierwsza Piątka   (kpt.)1620:057/887%0/10%2/2100%+12232217
14Hubert Bielski620:463/475%-147111118
22Andrzej Gromadski   Pierwsza Piątka725:103/837%1/250%-3448229
23Piotr Sianko   Pierwsza Piątka1026:042/450%2/633%+1421325212
66Piotr Jakubowski   Pierwsza Piątka826:043/650%0/10%2/2100%+1426822112
suma59180:0021/4052%4/2020%5/683%142640157120873
trener: Brak Trenerazespołowe:  21trenera: 

Okruszek
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Leszek Kobus827:001/1100%2/366%+813442117
2Dariusz Czarniecki   Pierwsza Piątka221:011/333%0/40%-1311131-5
4Zbigniew Karwowski   Pierwsza Piątka423:311/333%0/20%2/2100%-19111130
5Rafał Zdanowicz   (kpt.)718:002/540%1/250%+6331116
8Daniel Milewski   Pierwsza Piątka933:023/650%1/333%0257332215
11Andrzej Żałobiński   Pierwsza Piątka823:591/1100%2/540%-121311327
14Marcin Kotarski   Pierwsza Piątka1633:273/742%3/933%1/1100%-613431212
suma54180:0010/2147%10/3132%4/580%61723138130952
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.327) - 07.03.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Nataly (P) oraz Tomasz (D)    -    Licencja dla: Białostocka Liga Sportu