The Best Of 2 kolejka (7-03-2018)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) EVAL - 24 (17 pkt, 13 zb, 0 as, 0 prz) 7-03-2018 TRUCKERS - Drużyna Rafała ( 41:48 )
Najlepszy 6 zawodnik Hubert Bielski (One Team) EVAL - 18 (6 pkt, 11 zb, 1 as, 1 prz) 7-03-2018 One Team - Okruszek ( 59:54 )
Najwięcej punktów Krzysztof Kossakowski (ŁAPSKA MASAKRA) 21 pkt (9/21 2pkt, 0/1 3pkt, 3/7 1pkt) 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Najlepiej broniący Dominik Weremijewicz (miwan.pl) 2 prz + 2 bl + 10 zb ob - 2 f 9-03-2018 Cross Zone - miwan.pl ( 27:37 )
Najlepiej zbierający Algis Łukaszewicz (BIAWAR) 16 zb ( 11 at , 5 ob ) 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Najlepiej podający Jakub Jóźwiuk (BIAWAR) 6 asyst ( które dały 12 pkt) 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Najwięcej celnych za 2 Krzysztof Kossakowski (ŁAPSKA MASAKRA) 9/21 ( 42% ) 2pkt 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Najwięcej celnych za 3 Marcin Kotarski (Okruszek) 3/9 ( 33% ) 3pkt 7-03-2018 One Team - Okruszek ( 59:54 )
Najwięcej celnych z gry Krzysztof Kossakowski (ŁAPSKA MASAKRA) 9/22 ( 40% ) 2 pkt + 3 pkt 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Najwięcej celnych za 1 Krzysztof Gąsowski (TRUCKERS) 6/7 ( 1pkt ) 7-03-2018 TRUCKERS - Drużyna Rafała ( 41:48 )
Najbardziej przydatny zawodnik Karol Kajkowski (Drużyna Rafała) +15 7-03-2018 TRUCKERS - Drużyna Rafała ( 41:48 )
Double-Double
Double-Double Marcin Falkowski (ŁAPSKA MASAKRA) 14 pkt 12 zb (2 at, 10 ob) 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Double-Double Algis Łukaszewicz (BIAWAR) 11 pkt 16 zb (11 at, 5 ob) 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Double-Double Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) 17 pkt 13 zb (6 at, 7 ob) 7-03-2018 TRUCKERS - Drużyna Rafała ( 41:48 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz RUNNERS - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 10 zmian prowadzenia ( remisy - 7 ) 7-03-2018 RUNNERS - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 53:48 )
Najwięcej punktów w sumie One Team - Okruszek 113 pkt 7-03-2018 One Team - Okruszek ( 59:54 )
Największa różnica punktowa ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR 9 pkt 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 19/44 43% ( 2 i 3 pkt) 7-03-2018 RUNNERS - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 53:48 )
Najbardziej skuteczny zespół COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 17/23 73% ( trumna) 7-03-2018 RUNNERS - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 53:48 )
Fair Play One Team 8 przewinień 7-03-2018 One Team - Okruszek ( 59:54 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) One Team 40 zbiórek ( 14 at + 26 ob ) 7-03-2018 One Team - Okruszek ( 59:54 )
Zbiórki w ataku BIAWAR 14 7-03-2018 ŁAPSKA MASAKRA - BIAWAR ( 46:55 )
Zbiórki w obronie Drużyna Rafała 27 7-03-2018 TRUCKERS - Drużyna Rafała ( 41:48 )
Najlepsi rezerwowi COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 22 pkt 7-03-2018 RUNNERS - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 53:48 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) One Team 73 7-03-2018 One Team - Okruszek ( 59:54 )
Czas bez kosza z gry Cross Zone 09:42 9-03-2018 Cross Zone - miwan.pl ( 44:42 )
Drużyna podkoszowa COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 75% punktów za 2 7-03-2018 RUNNERS - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 53:48 )
Drużyna obwodowa Okruszek 55% punktów za 3 7-03-2018 One Team - Okruszek ( 59:54 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267