The Best Of 6 kolejka (1-04-2022)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Jakub Dziarnowski (Okruszek) EVAL - 42 (25 pkt, 14 zb, 5 as, 0 prz) 1-04-2022 Okruszek - Hotel Willa PASTEL ( 79:40 )
Najlepszy 6 zawodnik Andrzej Gromadski (Okruszek) EVAL - 19 (12 pkt, 5 zb, 3 as, 2 prz) 1-04-2022 Okruszek - Hotel Willa PASTEL ( 79:40 )
Najwięcej punktów Piotr Borowik (PraŻubry) 29 pkt (14/15 2pkt, 0/0 3pkt, 1/2 1pkt) 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Najlepiej broniący Adam Ćwikowski (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 1 prz + 2 bl + 14 zb ob - 0 f 30-03-2022 Abisko Plastics - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 46:90 )
Najlepiej zbierający Adam Ćwikowski (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 17 zb ( 3 at , 14 ob ) 30-03-2022 Abisko Plastics - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 46:90 )
Najlepiej podający Jarosław Zajkowski (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 12 asyst ( które dały 24 pkt) 30-03-2022 Abisko Plastics - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 46:90 )
Najwięcej celnych za 2 Piotr Borowik (PraŻubry) 14/15 ( 93% ) 2pkt 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Najwięcej celnych za 3 Kacper Jaroszuk (Leo-Sped) 5/9 ( 55% ) 3pkt 1-04-2022 BIAWAR - Leo-Sped ( 48:42 )
Najwięcej celnych z gry Piotr Borowik (PraŻubry) 14/15 ( 93% ) 2 pkt + 3 pkt 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Najwięcej celnych za 1 Jakub Dziarnowski (Okruszek) 5/7 ( 1pkt ) 1-04-2022 Okruszek - Hotel Willa PASTEL ( 79:40 )
Najbardziej przydatny zawodnik Piotr Borowik (PraŻubry) +54 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Double-Double
Double-Double Jakub Jóźwiuk (BIAWAR) 11 pkt 11 asyst 1-04-2022 BIAWAR - Leo-Sped ( 70:49 )
Double-Double Krzysztof Dębicki (Cross Zone) 13 pkt 10 zb (5 at, 5 ob) 1-04-2022 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 51:65 )
Double-Double Łukasz Kaczanowski (Drużyna Rafała) 14 pkt 12 zb (3 at, 9 ob) 1-04-2022 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 51:65 )
Double-Double Jakub Dziarnowski (Okruszek) 25 pkt 14 zb (5 at, 9 ob) 1-04-2022 Okruszek - Hotel Willa PASTEL ( 79:40 )
Double-Double Adam Ćwikowski (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 17 pkt 17 zb (3 at, 14 ob) 30-03-2022 Abisko Plastics - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 46:90 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz BIAWAR - Leo-Sped 9 zmian prowadzenia ( remisy - 3 ) 1-04-2022 BIAWAR - Leo-Sped ( 70:49 )
Najwięcej punktów w sumie PraŻubry - Waszyngtona 7 145 pkt 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Największa różnica punktowa PraŻubry - Waszyngtona 7 55 pkt 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) PraŻubry 44/61 72% ( 2 i 3 pkt) 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Najbardziej skuteczny zespół PraŻubry 36/41 87% ( trumna) 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Fair Play COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 3 przewinień 30-03-2022 Abisko Plastics - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 46:90 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) Drużyna Rafała 48 zbiórek ( 16 at + 32 ob ) 1-04-2022 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 51:65 )
Zbiórki w ataku Drużyna Rafała 16 1-04-2022 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 51:65 )
Zbiórki w obronie Drużyna Rafała 32 1-04-2022 Cross Zone - Drużyna Rafała ( 51:65 )
Najlepsi rezerwowi COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 24 pkt 30-03-2022 Abisko Plastics - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 46:90 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) PraŻubry 150 30-03-2022 PraŻubry - Waszyngtona 7 ( 100:45 )
Czas bez kosza z gry DIFRAGMA TEAM 07:48 30-03-2022 BASKET FREAKS - DIFRAGMA TEAM ( 38:51 )
Drużyna podkoszowa Abisko Plastics 78% punktów za 2 30-03-2022 Abisko Plastics - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny ( 46:90 )
Drużyna obwodowa Leo-Sped 48% punktów za 3 1-04-2022 BIAWAR - Leo-Sped ( 70:49 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2022 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267