The Best Of 7 kolejka (18-04-2018)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Jakub Dziarnowski (Okruszek) EVAL - 31 (23 pkt, 10 zb, 4 as, 1 prz) 18-04-2018 Okruszek - RUNNERS ( 63:54 )
Najlepszy 6 zawodnik Hubert Bielski (One Team) EVAL - 8 (2 pkt, 8 zb, 2 as, 0 prz) 18-04-2018 Drużyna Rafała - One Team ( 43:54 )
Najwięcej punktów Mariusz Czerwiński (RUNNERS) 31 pkt (8/14 2pkt, 5/8 3pkt, 0/2 1pkt) 18-04-2018 Okruszek - RUNNERS ( 63:54 )
Najlepiej broniący Marcin Falkowski (ŁAPSKA MASAKRA) 2 prz + 3 bl + 15 zb ob - 4 f 18-04-2018 ŁAPSKA MASAKRA - TRUCKERS ( 51:59 )
Najlepiej zbierający Marcin Falkowski (ŁAPSKA MASAKRA) 15 zb ( 0 at , 15 ob ) 18-04-2018 ŁAPSKA MASAKRA - TRUCKERS ( 51:59 )
Najlepiej podający Piotr Sakowicz (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 6 asyst ( które dały 13 pkt) 18-04-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Cross Zone ( 47:50 )
Najwięcej celnych za 2 Krzysztof Kossakowski (ŁAPSKA MASAKRA) 10/22 ( 45% ) 2pkt 18-04-2018 ŁAPSKA MASAKRA - TRUCKERS ( 51:59 )
Najwięcej celnych za 3 Dawid Żabiński (Cross Zone) 5/13 ( 38% ) 3pkt 18-04-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Cross Zone ( 47:50 )
Najwięcej celnych z gry Mariusz Czerwiński (RUNNERS) 13/22 ( 59% ) 2 pkt + 3 pkt 18-04-2018 Okruszek - RUNNERS ( 63:54 )
Najwięcej celnych za 1 Kamil Kaliszewski (RUNNERS) 5/7 ( 1pkt ) 18-04-2018 Okruszek - RUNNERS ( 63:54 )
Najbardziej przydatny zawodnik Piotr Sianko (One Team) +17 18-04-2018 Drużyna Rafała - One Team ( 26:34 )
Double-Double
Double-Double Wojciech Milczunas (TRUCKERS) 14 pkt 13 zb (2 at, 11 ob) 18-04-2018 ŁAPSKA MASAKRA - TRUCKERS ( 51:59 )
Double-Double Łukasz Dunikowski (TRUCKERS) 17 pkt 11 zb (6 at, 5 ob) 18-04-2018 ŁAPSKA MASAKRA - TRUCKERS ( 51:59 )
Double-Double Jakub Dziarnowski (Okruszek) 23 pkt 10 zb (2 at, 8 ob) 18-04-2018 Okruszek - RUNNERS ( 63:54 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Cross Zone 9 zmian prowadzenia ( remisy - 5 ) 18-04-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Cross Zone ( 47:50 )
Najwięcej punktów w sumie Okruszek - RUNNERS 117 pkt 18-04-2018 Okruszek - RUNNERS ( 63:54 )
Największa różnica punktowa miwan.pl - BIAWAR 13 pkt 18-04-2018 miwan.pl - BIAWAR ( 47:34 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) One Team 25/47 53% ( 2 i 3 pkt) 18-04-2018 Drużyna Rafała - One Team ( 43:54 )
Najbardziej skuteczny zespół miwan.pl 11/15 73% ( trumna) 18-04-2018 miwan.pl - BIAWAR ( 47:34 )
Fair Play One Team 6 przewinień 18-04-2018 Drużyna Rafała - One Team ( 43:54 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) TRUCKERS 40 zbiórek ( 11 at + 29 ob ) 18-04-2018 ŁAPSKA MASAKRA - TRUCKERS ( 51:59 )
Zbiórki w ataku TRUCKERS 11 18-04-2018 ŁAPSKA MASAKRA - TRUCKERS ( 51:59 )
Zbiórki w obronie TRUCKERS 29 18-04-2018 ŁAPSKA MASAKRA - TRUCKERS ( 51:59 )
Najlepsi rezerwowi BIAWAR 16 pkt 18-04-2018 miwan.pl - BIAWAR ( 47:34 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) Okruszek 84 18-04-2018 Okruszek - RUNNERS ( 63:54 )
Czas bez kosza z gry BIAWAR 11:13 18-04-2018 miwan.pl - BIAWAR ( 47:34 )
Drużyna podkoszowa One Team 92% punktów za 2 18-04-2018 Drużyna Rafała - One Team ( 43:54 )
Drużyna obwodowa RUNNERS 38% punktów za 3 18-04-2018 Okruszek - RUNNERS ( 63:54 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267