The Best Of 8 kolejka (11-05-2018)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Piotr Sianko (One Team) EVAL - 22 (20 pkt, 2 zb, 4 as, 2 prz) 9-05-2018 TRUCKERS - One Team ( 49:55 )
Najlepszy 6 zawodnik Algis Łukaszewicz (BIAWAR) EVAL - 19 (9 pkt, 13 zb, 0 as, 3 prz) 9-05-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - BIAWAR ( 50:51 )
Najwięcej punktów Jarosław Grzybko (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 20 pkt (8/14 2pkt, 1/5 3pkt, 1/3 1pkt) 9-05-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - BIAWAR ( 50:51 )
Najlepiej broniący Piotr Jakubowski (One Team) 2 prz + 0 bl + 11 zb ob - 0 f 9-05-2018 TRUCKERS - One Team ( 49:55 )
Najlepiej zbierający Emil Porowski (ŁAPSKA MASAKRA) 14 zb ( 9 at , 5 ob ) 9-05-2018 ŁAPSKA MASAKRA - RUNNERS ( 54:45 )
Najlepiej podający Marcin Korwek (Cross Zone) 7 asyst ( które dały 16 pkt) 11-05-2018 Drużyna Rafała - Cross Zone ( 53:65 )
Najwięcej celnych za 2 Jarosław Grzybko (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 8/14 ( 57% ) 2pkt 9-05-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - BIAWAR ( 50:51 )
Najwięcej celnych za 3 Rafał Zdanowicz (Okruszek) 3/5 ( 60% ) 3pkt 9-05-2018 Okruszek - miwan.pl ( 50:45 )
Najwięcej celnych z gry Jarosław Grzybko (COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny) 9/19 ( 47% ) 2 pkt + 3 pkt 9-05-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - BIAWAR ( 50:51 )
Najwięcej celnych za 1 Tomasz Jarmulak (Drużyna Rafała) 8/8 ( 1pkt ) 11-05-2018 Drużyna Rafała - Cross Zone ( 53:65 )
Najbardziej przydatny zawodnik Marcin Korwek (Cross Zone) +16 11-05-2018 Drużyna Rafała - Cross Zone ( 53:65 )
Double-Double
Double-Double Marcin Falkowski (ŁAPSKA MASAKRA) 14 pkt 10 zb (3 at, 7 ob) 9-05-2018 ŁAPSKA MASAKRA - RUNNERS ( 54:45 )
Double-Double Emil Porowski (ŁAPSKA MASAKRA) 14 pkt 14 zb (9 at, 5 ob) 9-05-2018 ŁAPSKA MASAKRA - RUNNERS ( 54:45 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz TRUCKERS - One Team 18 zmian prowadzenia ( remisy - 5 ) 9-05-2018 TRUCKERS - One Team ( 49:55 )
Najwięcej punktów w sumie Drużyna Rafała - Cross Zone 118 pkt 11-05-2018 Drużyna Rafała - Cross Zone ( 53:65 )
Największa różnica punktowa Drużyna Rafała - Cross Zone 12 pkt 11-05-2018 Drużyna Rafała - Cross Zone ( 53:65 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) One Team 22/45 48% ( 2 i 3 pkt) 9-05-2018 TRUCKERS - One Team ( 49:55 )
Najbardziej skuteczny zespół Cross Zone 15/23 65% ( trumna) 11-05-2018 Drużyna Rafała - Cross Zone ( 53:65 )
Fair Play Drużyna Rafała 8 przewinień 11-05-2018 Drużyna Rafała - Cross Zone ( 53:65 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) ŁAPSKA MASAKRA 42 zbiórek ( 19 at + 23 ob ) 9-05-2018 ŁAPSKA MASAKRA - RUNNERS ( 54:45 )
Zbiórki w ataku ŁAPSKA MASAKRA 19 9-05-2018 ŁAPSKA MASAKRA - RUNNERS ( 54:45 )
Zbiórki w obronie One Team 27 9-05-2018 TRUCKERS - One Team ( 49:55 )
Najlepsi rezerwowi BIAWAR 17 pkt 9-05-2018 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - BIAWAR ( 50:51 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) Cross Zone 75 11-05-2018 Drużyna Rafała - Cross Zone ( 53:65 )
Czas bez kosza z gry Okruszek 08:11 9-05-2018 Okruszek - miwan.pl ( 50:45 )
Drużyna podkoszowa ŁAPSKA MASAKRA 88% punktów za 2 9-05-2018 ŁAPSKA MASAKRA - RUNNERS ( 54:45 )
Drużyna obwodowa Okruszek 42% punktów za 3 9-05-2018 Okruszek - miwan.pl ( 50:45 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267