PL PL  19:10, 16-05-2018, Białystok

GoodGame
Drużyna Rafała COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny
5344
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:8   12:3   12:16  17:17   --:-- 0:465
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MalinowskiSekretarz:  Malinowski        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Drużyna Rafała
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
7Tomasz Jarmulak   Pierwsza Piątka628:553/560%+51561211
8Paweł Kaliszuk   Pierwsza Piątka014:460/20%0/20%+4112-1
9Przemyslaw BogutaDNP
15Tomasz Szczepiński925:253/560%1/714%+877111110
16Karol Kajkowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1428:066/966%0/10%2/2100%+6561111321
25Paweł Karpiuk215:060/30%2/2100%+41110
33Łukasz Kaczanowski   Pierwsza Piątka1031:421/1010%2/633%2/2100%+93361133
55Maciej Czerwiński   Pierwsza Piątka1236:003/650%2/366%+9426836119
suma53180:0016/3743%5/2222%6/6100%132437119101963
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Piotr Sakowicz   Pierwsza Piątka832:061/333%1/333%3/3100%-81142417
7Tomasz Aniśko   Pierwsza Piątka236:001/425%0/30%-92245216
8Mariusz Sokolowski   Pierwsza PiątkaDNP
10Przemysław Czerepski   Pierwsza Piątka935:261/520%2/540%1/250%-744123156
11Cezary Gil211:502/2100%-512316
12Tomasz Gąsowski528:381/425%1/1100%-7222116
13Jarosław Grzybko   Pierwsza Piątka1836:004/944%3/742%1/250%-988112117
14Cezary Matys   (kpt.)DNP
16Mateusz GrzywaDNP
18Adam CwikowskiDNP
suma44180:008/2532%7/1936%7/977%31922138113648
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.330) - 10.04.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Marta (P) oraz Kinga (D)    -    Licencja dla: Białostocka Liga Sportu