PL PL  18:20, 23-02-2018, Białystok

GoodGame
East Side Ink Salon Tatuażu Hotel Willa PASTEL
6336
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:6   10:8   10:10  27:12   --:-- 0:467
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Kozłowski PiotrSekretarz:  Kozłowski Piotr        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

East Side Ink Salon Tatuażu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Rafał Bolesta313:410/20%1/333%0/20%+111120
3Kazimierz Kondzior   Pierwsza Piątka824:074/666%0/20%0/20%+294262211412
4Patryk Białkowski816:331/333%2/366%+72229
6Jarosław Waluk   Pierwsza Piątka916:513/650%1/333%+13226
7Wojciech Muszyński   Pierwsza Piątka1619:272/366%4/944%+2015622116
8Łukasz Franckiewicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)522:191/333%1/333%+16227313
9Tomasz Trochimowicz   Pierwsza Piątka428:472/450%0/20%+172911312413
10Rafał Kobus819:091/333%2/540%+14222116
83Marcin Waluk219:061/250%+815627
suma63180:0015/3246%11/2839%0/60%102838188611282
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Hotel Willa PASTEL
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Bartosz Kazberuk   Pierwsza Piątka   (kpt.)014:370/20%0/10%-161113-4
2Sławomir Starzak   Pierwsza Piątka1233:493/742%1/616%3/837%-252462214
4Mateusz Szynder   Pierwsza Piątka736:002/922%1/250%-275914123215
5Maciej Niewiński   Pierwsza Piątka1033:593/1323%1/616%1/1100%-252461111
6Marcin BujnarowskiDNP
7Marek Nosek004:120/10%-4-1
11Paweł Kosobko   Pierwsza Piątka523:241/425%1/1100%-23437238
14Adam Ejsmont012:360/30%-41230
16Marek Loranty221:231/333%-111122114
17Maciej JablokowDNP
suma36180:0010/4124%4/1723%4/944%15243972124427
trener: Brak Trenerazespołowe:  42trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.324) - 22.02.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Marta (P) oraz Tomasz (D)    -    Licencja dla: Białostocka Liga Sportu