PL PL  20:10, 25-05-2018, Białystok

GoodGame
3M Logistic FOTOKRAINA
3542
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:16   5:8   10:11  11:7   --:-- 0:435
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Łukasz GrygielSekretarz:  Łukasz Grygiel        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

3M Logistic
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
7Adam Ilczuk222:271/333%0/20%-344113
9Michał Szargiej   Pierwsza Piątka1025:122/540%2/366%+122216
10Piotr Marciniak   Pierwsza Piątka019:500/10%0/20%-101112-3
11Sławomir Andrejczuk121:230/30%0/20%1/250%-1223511
12Tomasz Marciniak   Pierwsza Piątka   (kpt.)1432:534/666%0/30%6/966%-24812231122
13Robert Dworakowski   Pierwsza Piątka630:132/540%2/366%-9123126
43Jarosław Marciniak   Pierwsza Piątka228:021/1100%0/50%02242322
suma35180:0010/2441%2/1711%9/1464%1019298670937
trener: Brak Trenerazespołowe:  31trenera: 

FOTOKRAINA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Piotr Popławski722:403/475%0/20%1/333%0331125
3Marcin Szczuka012:460/10%-32212
5Tomasz Sawicki022:480/20%0/10%+21142
7Maciej GabrylewskiDNP
8Kamil Trojniel   Pierwsza Piątka222:561/333%0/20%+142221221
9Marcin Rećko   Pierwsza Piątka025:060/10%0/10%-16612235
13Rafał Iłendo   Pierwsza Piątka414:442/633%+10213134
15Arkadiusz Pajewski   Pierwsza Piątka   (kpt.)015:030/20%+411110
17Mirosław Golonko1214:034/850%+118
20Patryk ProniewskiDNP
25Przemysław Małolepszy   Pierwsza Piątka1729:541/1100%5/955%+82231118
30Maciej ChoroszewskiDNP
suma42180:007/2035%9/2339%1/333%51520126601245
trener: Brak Trenerazespołowe:  91trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.330) - 10.04.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Łukasz (P) oraz Łukasz (D)    -    Licencja dla: Białostocka Liga Sportu