PL PL  19:15, 8-06-2018, Białystok

GoodGame
3M Logistic East Side Ink Salon Tatuażu
2858
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:13   4:17   5:16  6:12   --:-- 0:434
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Kacper KondziorSekretarz:  Kacper Kondzior        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

3M Logistic
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Dariusz Golonko523:352/540%1/520%-19325134
6Adam Sieliwonik   Pierwsza Piątka922:353/560%1/520%-2111212216
9Michał Szargiej   Pierwsza Piątka923:103/837%1/333%-101451315
10Piotr Marciniak016:360/10%0/30%-211122-5
11Sławomir Andrejczuk120:160/20%0/10%1/250%-182232-4
12Tomasz Marciniak   Pierwsza Piątka   (kpt.)025:260/30%0/10%-25235131-1
13Robert Dworakowski   Pierwsza Piątka422:592/450%0/10%-16134217
15Michał Wiński   Pierwsza Piątka025:230/40%-2023514-2
suma28180:0010/3231%2/1315%2/825%111829341721110
trener: Brak Trenerazespołowe:  21trenera: 

East Side Ink Salon Tatuażu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Kazimierz Kondzior222:271/425%0/20%+272571126
4Patryk Białkowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)532:551/333%1/911%+253254311
5Mateusz Zalewski1822:337/1353%4/580%+2322121115
6Jarosław Waluk   Pierwsza Piątka1929:325/862%3/3100%+2515621325
8Łukasz Franckiewicz   Pierwsza Piątka626:173/933%0/10%+1733611215
10Rafał Kobus   Pierwsza Piątka423:232/2100%0/50%+1741533210
83Marcin Waluk   Pierwsza Piątka422:532/540%0/10%+16639311212
suma58180:0021/4447%4/1822%4/850%192140139721274
trener: Brak Trenerazespołowe:  41trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.332) - 04.06.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Marta W (P) oraz Marta (D)    -    Licencja dla: Białostocka Liga Sportu