PL PL  18:20, 5-10-2018, Białystok

GoodGame
Młode Strzelby East Side Ink Salon Tatuażu
6242
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:9   17:12   14:7  19:14   --:-- 0:450
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Młode Strzelby
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
7Wojciech Gabrylewski   Pierwsza Piątka123:580/30%0/10%1/250%+132231412-1
9Marek Korolko   (kpt.)220:511/250%0/20%+134422225
10Łukasz Bienias   Pierwsza Piątka1131:532/366%0/10%7/1163%+171452221313
11Andrzej Sadowski208:401/250%+81122
13Łukasz Purwin   Pierwsza Piątka1228:314/666%4/666%+1566313115
15Kamil Pietrusewicz   Pierwsza Piątka3135:123/3100%7/887%4/580%+211453137
17Piotr Pawluczenia   Pierwsza Piątka330:551/333%1/250%+132351214
suma62180:0012/2254%7/1070%17/2860%424281461321275
trener: Brak Trenerazespołowe: 1trenera: 

East Side Ink Salon Tatuażu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Rafał Bolesta513:241/425%1/250%-1011112
3Kazimierz Kondzior   Pierwsza Piątka426:101/520%0/10%2/450%-16221141
4Patryk Białkowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)020:030/10%0/30%-1412333411
5Mateusz Zalewski209:041/250%-61
6Jarosław Waluk   Pierwsza Piątka322:360/30%0/30%3/475%-10112113-2
7Wojciech Muszyński315:570/20%1/333%-6223115
8Łukasz Franckiewicz   Pierwsza Piątka1329:552/633%1/333%6/6100%-13222229
9Tomasz Trochimowicz   Pierwsza Piątka931:012/540%1/1100%2/366%-14347111313
10Rafał Kobus311:501/250%-11230
suma42180:007/2825%5/1827%13/1776%71219981111730
trener: Brak Trenerazespołowe: 4trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.344 - ( 26.09.2018 )
Statystyki zostały wykonane przez: Marta W (P) oraz Łukasz (D)    -    Licencja dla: Białostocka Liga Sportu