The Best Of 3 kolejka (16-03-2018)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Tomasz Trochimowicz (East Side Ink Salon Tatuażu) EVAL - 25 (15 pkt, 14 zb, 2 as, 1 prz) 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Najlepszy 6 zawodnik Michał Szargiej (3M Logistic) EVAL - 18 (22 pkt, 4 zb, 1 as, 2 prz) 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )
Najwięcej punktów Michał Szargiej (3M Logistic) 22 pkt (6/8 2pkt, 3/9 3pkt, 1/2 1pkt) 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )
Najlepiej broniący Tomasz Żywiec (San Marino) 2 prz + 2 bl + 12 zb ob - 0 f 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )
Najlepiej zbierający Tomasz Trochimowicz (East Side Ink Salon Tatuażu) 14 zb ( 9 at , 5 ob ) 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Najlepiej podający Bartosz Knitter (San Marino) 8 asyst ( które dały 20 pkt) 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )
Najwięcej celnych za 2 Andrzej Purwin (Młode Strzelby) 9/16 ( 56% ) 2pkt 16-03-2018 Młode Strzelby - ROMAN ( 64:48 )
Najwięcej celnych za 3 Mirosław Golonko (FOTOKRAINA) 5/15 ( 33% ) 3pkt 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Najwięcej celnych z gry Andrzej Purwin (Młode Strzelby) 10/18 ( 55% ) 2 pkt + 3 pkt 16-03-2018 Młode Strzelby - ROMAN ( 64:48 )
Najwięcej celnych za 1 Marcin Bujnarowski (Hotel Willa PASTEL) 5/5 ( 1pkt ) 16-03-2018 Hotel Willa PASTEL - Solkan-Biuro Detektywistyczne ( 47:49 )
Najbardziej przydatny zawodnik Rafał Kobus (East Side Ink Salon Tatuażu) +25 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Double-Double
Double-Double Tomasz Trochimowicz (East Side Ink Salon Tatuażu) 15 pkt 14 zb (9 at, 5 ob) 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Double-Double Tomasz Żywiec (San Marino) 11 pkt 14 zb (2 at, 12 ob) 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz Hotel Willa PASTEL - Solkan-Biuro Detektywistyczne 8 zmian prowadzenia ( remisy - 5 ) 16-03-2018 Hotel Willa PASTEL - Solkan-Biuro Detektywistyczne ( 47:49 )
Najwięcej punktów w sumie Młode Strzelby - ROMAN 112 pkt 16-03-2018 Młode Strzelby - ROMAN ( 64:48 )
Największa różnica punktowa East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA 30 pkt 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) East Side Ink Salon Tatuażu 30/57 52% ( 2 i 3 pkt) 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Najbardziej skuteczny zespół ROMAN 9/12 75% ( trumna) 16-03-2018 Młode Strzelby - ROMAN ( 64:48 )
Fair Play San Marino 5 przewinień 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) San Marino 41 zbiórek ( 13 at + 28 ob ) 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )
Zbiórki w ataku East Side Ink Salon Tatuażu 16 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Zbiórki w obronie San Marino 28 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )
Najlepsi rezerwowi 3M Logistic 26 pkt 16-03-2018 San Marino - 3M Logistic ( 63:47 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) East Side Ink Salon Tatuażu 99 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Czas bez kosza z gry FOTOKRAINA 09:57 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Drużyna podkoszowa East Side Ink Salon Tatuażu 80% punktów za 2 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )
Drużyna obwodowa FOTOKRAINA 82% punktów za 3 16-03-2018 East Side Ink Salon Tatuażu - FOTOKRAINA ( 70:40 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267