PL PL  19:20, 24-02-2017, Białystok i Hajnówka

GoodGame
TREKA Produkcja Schodów Czerwona Latarnia
4447
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:10   11:11   20:14  4:12   --:-- 0:475
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Sekretarz:  Łukasz Grygiel        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

TREKA Produkcja Schodów
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Rafał Pruszko823:464/4100%0/30%-922411311
3Bartosz Downarowicz014:310/10%+51141
4Mateusz Kaźmierczyk   Pierwsza Piątka1233:193/742%2/922%0/10%024613218
5Piotr Baranowski   (kpt.)DNP
8Paweł Kuszczuk   Pierwsza Piątka729:323/933%1/250%-523531148
9Krzysztof Olszewski   Pierwsza Piątka725:582/2100%1/333%0/20%-1212125
10Paweł Adamski   Pierwsza Piątka325:371/333%0/20%1/425%+2213322
13Andrzej Ziniewicz   Pierwsza Piątka727:172/633%3/475%+4257119
suma44180:0015/3246%3/1717%5/1338%101525118501644
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Czerwona Latarnia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Tomasz RutkowskiDNP
5Michał Czech   Pierwsza Piątka927:553/742%0/10%3/3100%+10225338
6Kamil Krajewski   Pierwsza Piątka628:071/250%1/520%1/1100%+55533
7Bartosz Miszczuk005:30-50
9Jakub Żukowski   (kpt.)015:200/30%0/10%+311233-4
11Karol Starosta   Pierwsza Piątka331:000/10%1/425%-4442114
13Łukasz Ryś   Pierwsza Piątka926:234/580%1/250%+1738112420
14Wojciech Kundzicz008:01-131-1
15Jarosław Rosik   Pierwsza Piątka1222:205/771%2/2100%+933612315
44Jędrzej Żychski815:244/850%0/10%-711211116
suma47180:0017/3351%2/1118%7/977%724311131401551
trener: Trenera Brakzespołowe:  21trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.307) - 20.01.2017
Statystyki zostały wykonane przez: Magda (P) oraz Karolina (D)    -    Licencja dla: Lukasoft