Statystyki z meczów I Ligi Białostockiej Ligi Sportu w sezonie 2019 wykonywane programem GoodGame


BLS I Liga
Godzina Mecz Wynik
1 kolejka ( 20-02-2019 ) The Best Of
18:1520-02-2019 Hotel Willa PASTEL - East Side Ink Salon Tatuazu 43:73
18:1525-02-2019 BIAWAR - TRUCKERS 45:51
19:1020-02-2019 Mlode Strzelby - BASKET FREAKS 68:27
19:1025-02-2019 Druzyna Rafala - DIFRAGMA TEAM 89:43
20:0525-02-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Okruszek 48:66
20:0520-02-2019 Cross Zone - Solkan-Biuro Detektywistyczne 54:37
21:0020-02-2019 One Team - LAPSKA MASAKRA 58:43
2 kolejka ( 27-02-2019 ) The Best Of
18:1527-02-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - TRUCKERS 73:79
18:158-03-2019 Hotel Willa PASTEL - LAPSKA MASAKRA 52:45
19:108-03-2019 Druzyna Rafala - BASKET FREAKS 83:43
19:1027-02-2019 BIAWAR - Okruszek 66:71
20:0527-02-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Solkan-Biuro Detektywistyczne 72:37
20:058-03-2019 Cross Zone - San Marino 63:43
21:0027-02-2019 One Team - DIFRAGMA TEAM 60:50
3 kolejka ( 13-03-2019 ) The Best Of
18:1513-03-2019 Druzyna Rafala - Mlode Strzelby 83:58
18:1515-03-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - Okruszek 49:83
19:1013-03-2019 BIAWAR - Solkan-Biuro Detektywistyczne 86:56
19:1015-03-2019 Hotel Willa PASTEL - DIFRAGMA TEAM 50:63
20:0513-03-2019 TRUCKERS - LAPSKA MASAKRA 79:49
20:0515-03-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - San Marino 63:33
21:0013-03-2019 One Team - BASKET FREAKS 85:26
4 kolejka ( 20-03-2019 ) The Best Of
18:1520-03-2019 BIAWAR - San Marino 70:52
18:1522-03-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - Solkan-Biuro Detektywistyczne 69:35
19:1020-03-2019 LAPSKA MASAKRA - Okruszek 40:106
19:1022-03-2019 Hotel Willa PASTEL - BASKET FREAKS 62:44
20:0520-03-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Cross Zone 57:51
20:0522-03-2019 TRUCKERS - DIFRAGMA TEAM 74:49
21:0020-03-2019 One Team - Mlode Strzelby 61:56
5 kolejka ( 27-03-2019 ) The Best Of
18:1527-03-2019 BIAWAR - Cross Zone 58:66
18:1529-03-2019 LAPSKA MASAKRA - Solkan-Biuro Detektywistyczne 42:55
19:1029-03-2019 Hotel Willa PASTEL - Mlode Strzelby 62:57 (D)
19:1027-03-2019 TRUCKERS - BASKET FREAKS 80:31
20:0527-03-2019 Okruszek - DIFRAGMA TEAM 81:37
20:0529-03-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - San Marino 76:56
21:0027-03-2019 One Team - Druzyna Rafala 51:53
6 kolejka ( 3-04-2019 ) The Best Of
18:153-04-2019 TRUCKERS - Mlode Strzelby 51:42
18:155-04-2019 Hotel Willa PASTEL - Druzyna Rafala 48:69
19:105-04-2019 DIFRAGMA TEAM - Solkan-Biuro Detektywistyczne 28:35
19:103-04-2019 LAPSKA MASAKRA - San Marino 50:58
20:055-04-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - Cross Zone 52:72
20:053-04-2019 Okruszek - BASKET FREAKS 84:51
21:003-04-2019 BIAWAR - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 69:44
7 kolejka ( 10-04-2019 ) The Best Of
18:1512-04-2019 DIFRAGMA TEAM - San Marino 50:53
19:1010-04-2019 TRUCKERS - Druzyna Rafala 46:77
19:1012-04-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 56:77
20:0510-04-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - BASKET FREAKS 54:49
20:0512-04-2019 Hotel Willa PASTEL - One Team 55:71
21:0010-04-2019 Okruszek - Mlode Strzelby 74:55
8 kolejka ( 10-05-2019 ) The Best Of
18:1510-05-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - Mlode Strzelby 61:65 (D)
18:1517-04-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - BIAWAR 56:70
19:1010-05-2019 BASKET FREAKS - San Marino 38:63
19:1017-04-2019 Okruszek - Druzyna Rafala 65:38
20:0517-04-2019 LAPSKA MASAKRA - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 65:94
20:1510-05-2019 DIFRAGMA TEAM - Cross Zone 36:79
21:0017-04-2019 TRUCKERS - One Team 73:58
9 kolejka ( 15-05-2019 ) The Best Of
18:1515-05-2019 LAPSKA MASAKRA - BIAWAR 48:85
19:1015-05-2019 DIFRAGMA TEAM - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 41:69
20:0515-05-2019 BASKET FREAKS - Cross Zone 43:81
21:0015-05-2019 Okruszek - One Team 71:36
9 kolejka ( 15-05-2019 ) The Best Of
18:1515-05-2019 LAPSKA MASAKRA - BIAWAR 48:85
18:1517-05-2019 TRUCKERS - Hotel Willa PASTEL 56:52
19:1017-05-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - Druzyna Rafala 55:63
19:1015-05-2019 DIFRAGMA TEAM - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 41:69
20:0515-05-2019 BASKET FREAKS - Cross Zone 43:81
20:0517-05-2019 San Marino - Mlode Strzelby 58:62
21:0015-05-2019 Okruszek - One Team 71:36
10 kolejka ( 22-05-2019 ) The Best Of
18:1522-05-2019 LAPSKA MASAKRA - East Side Ink Salon Tatuazu 46:71
18:1524-05-2019 Okruszek - Hotel Willa PASTEL 84:49
19:1024-05-2019 DIFRAGMA TEAM - BIAWAR 39:67
19:1022-05-2019 San Marino - Druzyna Rafala 68:70
20:0522-05-2019 BASKET FREAKS - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 63:95
20:0524-05-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - One Team 56:80
21:0022-05-2019 Mlode Strzelby - Cross Zone 58:61
11 kolejka ( 29-05-2019 ) The Best Of
18:1529-05-2019 Cross Zone - Druzyna Rafala 43:39
18:1531-05-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - Hotel Willa PASTEL 53:60
19:1031-05-2019 DIFRAGMA TEAM - East Side Ink Salon Tatuazu 53:62
19:1029-05-2019 Okruszek - TRUCKERS 50:32
20:0531-05-2019 San Marino - One Team 65:61
20:0529-05-2019 Mlode Strzelby - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 46:72
21:0029-05-2019 BASKET FREAKS - BIAWAR 37:85
12 kolejka ( 5-06-2019 ) The Best Of
18:155-06-2019 San Marino - Hotel Willa PASTEL 43:56
18:157-06-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - TRUCKERS 71:74
19:107-06-2019 BASKET FREAKS - East Side Ink Salon Tatuazu 50:65
19:105-06-2019 Mlode Strzelby - BIAWAR 64:83
20:057-06-2019 DIFRAGMA TEAM - LAPSKA MASAKRA 38:56
20:055-06-2019 Druzyna Rafala - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 56:53
21:005-06-2019 Cross Zone - One Team 81:60
13 kolejka ( 12-06-2019 ) The Best Of
18:1512-06-2019 Cross Zone - Hotel Willa PASTEL 66:58
18:1519-06-2019 Mlode Strzelby - East Side Ink Salon Tatuazu 51:77
19:1012-06-2019 San Marino - TRUCKERS 55:79
19:1019-06-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - Okruszek 43:79
20:0512-06-2019 BASKET FREAKS - LAPSKA MASAKRA 47:63
20:0519-06-2019 Druzyna Rafala - BIAWAR 44:66
21:0012-06-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - One Team 65:57
14 kolejka ( 5-09-2019 ) The Best Of
18:155-09-2019 San Marino - Okruszek 36:59
18:156-09-2019 Cross Zone - TRUCKERS 45:42
19:105-09-2019 BASKET FREAKS - DIFRAGMA TEAM 56:66
19:106-09-2019 Druzyna Rafala - East Side Ink Salon Tatuazu 57:43
20:055-09-2019 One Team - BIAWAR 55:76
20:056-09-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Hotel Willa PASTEL 57:38
15 kolejka ( 11-09-2019 ) The Best Of
18:1511-09-2019 San Marino - Solkan-Biuro Detektywistyczne 30:33
18:1513-09-2019 Druzyna Rafala - LAPSKA MASAKRA 88:47
19:1013-09-2019 BIAWAR - Hotel Willa PASTEL 78:43
19:1011-09-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - TRUCKERS 66:70
20:0511-09-2019 Mlode Strzelby - DIFRAGMA TEAM 67:40
21:0011-09-2019 Cross Zone - Okruszek 45:63
16 kolejka ( 16-09-2019 ) The Best Of
18:1518-09-2019 Okruszek - East Side Ink Salon Tatuazu 68:39
19:1018-09-2019 BIAWAR - TRUCKERS 53:41
20:0518-09-2019 Cross Zone - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 64:68
20:1516-09-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - San Marino 32:31
21:0018-09-2019 Druzyna Rafala - One Team 102:52
21:1016-09-2019 BASKET FREAKS - LAPSKA MASAKRA 57:76
22:0516-09-2019 Mlode Strzelby - Hotel Willa PASTEL 54:42
17 kolejka ( 25-09-2019 ) The Best Of
18:1525-09-2019 Cross Zone - Druzyna Rafala 3:2
18:1527-09-2019 Solkan-Biuro Detektywistyczne - LAPSKA MASAKRA 57:53
19:1027-09-2019 San Marino - Hotel Willa PASTEL 52:59 (D)
19:1025-09-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 71:76
20:0525-09-2019 Okruszek - TRUCKERS 56:30
20:0527-09-2019 Mlode Strzelby - DIFRAGMA TEAM 82:67
21:0025-09-2019 BIAWAR - One Team 106:50
20 kolejka ( 16-10-2019 ) The Best Of
18:1516-10-2019 Druzyna Rafala - BIAWAR 55:54
18:1518-10-2019 Hotel Willa PASTEL - Solkan-Biuro Detektywistyczne 65:54
19:1018-10-2019 DIFRAGMA TEAM - BASKET FREAKS 52:39
19:1016-10-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - Okruszek 61:54
20:0516-10-2019 TRUCKERS - Cross Zone 48:60
20:0518-10-2019 San Marino - Mlode Strzelby 59:91
21 kolejka ( 23-10-2019 ) The Best Of
18:1523-10-2019 TRUCKERS - East Side Ink Salon Tatuazu 64:52
18:1525-10-2019 BASKET FREAKS - Mlode Strzelby 50:78
19:1023-10-2019 BIAWAR - Cross Zone 51:54
19:1025-10-2019 DIFRAGMA TEAM - Solkan-Biuro Detektywistyczne 61:38
20:0523-10-2019 Druzyna Rafala - Okruszek 65:56
21:0023-10-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - One Team 62:47
22 kolejka ( 6-11-2019 ) The Best Of
18:156-11-2019 Cross Zone - Okruszek 27:64
18:158-11-2019 BASKET FREAKS - San Marino 67:73
19:106-11-2019 BIAWAR - East Side Ink Salon Tatuazu 65:43
19:108-11-2019 DIFRAGMA TEAM - Hotel Willa PASTEL 54:47
20:056-11-2019 Druzyna Rafala - COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny 53:43
20:058-11-2019 Mlode Strzelby - Solkan-Biuro Detektywistyczne 67:56
21:006-11-2019 TRUCKERS - One Team 66:48
23 (puchar r 1 ) kolejka ( 13-11-2019 ) The Best Of
18:1513-11-2019 TRUCKERS - DIFRAGMA TEAM 89:36
18:1515-11-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - Solkan-Biuro Detektywistyczne 95:41
19:1015-11-2019 BIAWAR - Hotel Willa PASTEL 83:57
19:1013-11-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - LAPSKA MASAKRA 74:56
20:0515-11-2019 Druzyna Rafala - San Marino 81:40
20:0513-11-2019 One Team - BASKET FREAKS 85:41
21:0013-11-2019 Cross Zone - Mlode Strzelby 77:59
24 kolejka ( 20-11-2019 ) The Best Of
00:0020-11-2019 TRUCKERS - DIFRAGMA TEAM 20:0
19:1020-11-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - LAPSKA MASAKRA 69:53
20:0520-11-2019 One Team - BASKET FREAKS 88:61
21:0020-11-2019 Cross Zone - Mlode Strzelby 90:50
24 kolejka ( 20-11-2019 ) The Best Of
00:0020-11-2019 TRUCKERS - DIFRAGMA TEAM 20:0
18:1522-11-2019 East Side Ink Salon Tatuazu - Solkan-Biuro Detektywistyczne 89:58
19:1022-11-2019 BIAWAR - Hotel Willa PASTEL 73:53
19:1020-11-2019 COLOSSEUM Kompleks Kulturystyczny - LAPSKA MASAKRA 69:53
20:0522-11-2019 Druzyna Rafala - San Marino 57:43
20:0520-11-2019 One Team - BASKET FREAKS 88:61
21:0020-11-2019 Cross Zone - Mlode Strzelby 90:50