PL PL  , 2-6-2019, 

GoodGame
ASYSTY ( SUMA )
GoodGame

  Otwórz w nowym oknie

Klasyfikacja asystującyh ( Suma )
Lp.Nazwisko i ImięDrużynaMeczeSumaŚrednia na mecz
1Kryspin BartkowiakWIELKOPOLSKIE6193,17
2Aleksander SmektałaWIELKOPOLSKIE6172,83
3Antoni JuraszewskiMAZOWIECKIE6162,67
4Maksymilian WilczewskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE6152,50
5Filip PoradzkiMAZOWIECKIE6152,50
6Samuel GusławskiDOLNOŚLĄSKIE5132,60
7Mateusz WalkowiczOPOLSKIE5132,60
8Krzysztof MatlaPOMORSKIE6132,17
9Piotr SzczepkowskiPOMORSKIE6132,17
10Marcel SkibaLUBELSKIE6122,00
11Szymon KiejzikPOMORSKIE6122,00
12Paweł OlszewskiPODLASKIE6101,67
13Kamil KisielPODLASKIE6101,67
14Radosław WaluschaŚLĄSKIE5102,00
15Illia NesterenkoPODKARPACKIE591,80
16Wojciech KaźmierczakKUJAWSKO-POMORSKIE591,80
17Patryk CzopOPOLSKIE591,80
18Czarek WitkowskiMAZOWIECKIE691,50
19Cezary EliasLUBUSKIE691,50
20Kacper ZiółkowskiPOMORSKIE691,50
21Kacper PonitkaWIELKOPOLSKIE691,50
22Szymon HermannWIELKOPOLSKIE691,50
23Wiktor TkaczykDOLNOŚLĄSKIE581,60
24Jakub KowackiLUBUSKIE681,33
25Bartosz PoźniakLUBUSKIE681,33
26Rafał MiotłaMAŁOPOLSKIE681,33
27Ernest WinnickiPODLASKIE681,33
28Artur WiśniewskiŚLĄSKIE581,60
29Krzysztof JuźwiukŁÓDZKIE571,40
30Filip PiechotaŁÓDZKIE571,40
31Wiktor RutkowskiMAZOWIECKIE671,17
32Kamil RaburskiLUBUSKIE671,17
33Olaf Rarowski-GecklerPOMORSKIE671,17
34Jacek RuteckiWIELKOPOLSKIE671,17
35Lis DawidWIELKOPOLSKIE671,17
36Igor KrzystekMAŁOPOLSKIE671,17
37Kacper ŻurZACHODNIOPOMORSKIE471,75
38Mateusz BarszczakPODKARPACKIE561,20
39Tadeusz KurowskiDOLNOŚLĄSKIE561,20
40Bartłomiej ErtWARMIŃSKO-MAZURSKIE661,00
41Miłosz WiśniewskiMAZOWIECKIE661,00
42Michał MarcinkiewiczPODLASKIE661,00
43Leończuk BartekPODLASKIE 2561,20
44Roch AnczykowskiŚLĄSKIE561,20
45Szymon KrzywońŚLĄSKIE561,20
46Jakub WojdakZACHODNIOPOMORSKIE461,50
47Mateusz SłomińskiZACHODNIOPOMORSKIE561,20
48Szymon FrańczakPODKARPACKIE551,00
49Arkadiusz KutkaKUJAWSKO-POMORSKIE551,00
50Kamil RutnowskiKUJAWSKO-POMORSKIE551,00
51Karol Nguyen-VanKUJAWSKO-POMORSKIE551,00
52Kacper ZawadzkiŁÓDZKIE551,00
53Dorian El-WardŁÓDZKIE551,00
54Kacper LitwinowiczOPOLSKIE551,00
55Jakub SzarlipLUBELSKIE650,83
56Oskar DyśLUBELSKIE650,83
57Rafał GałeckiLUBUSKIE650,83
58Kacper KarpińskiLUBUSKIE650,83
59Szymon MiśkiewiczMAŁOPOLSKIE650,83
60Tymoteusz NiedziółkaMAŁOPOLSKIE650,83
61Jan IżakŚLĄSKIE551,00
62Fabian KrawczykZACHODNIOPOMORSKIE451,25
63Szymon KopkoWARMIŃSKO-MAZURSKIE640,67
64Jan ŁuczakŁÓDZKIE540,80
65Kacper PieniachaOPOLSKIE540,80
66Maciej PękackiMAZOWIECKIE640,67
67Jakub WierzbickiLUBUSKIE640,67
68Max ŻyliczPOMORSKIE640,67
69Szymon ZlechMAŁOPOLSKIE640,67
70Szymon BusłowskiPODLASKIE640,67
71Wiktor CzyżewskiŚLĄSKIE540,80
72Mateusz BudziczŚLĄSKIE540,80
73Błażej DamekŚLĄSKIE540,80
74Mateusz BryłaZACHODNIOPOMORSKIE441,00
75Jakub GurzyńskiKUJAWSKO-POMORSKIE530,60
76Karol SitarekKUJAWSKO-POMORSKIE530,60
77Jakub KłąbŁÓDZKIE530,60
78Jakub KrólOPOLSKIE530,60
79Piotr HolcelLUBELSKIE630,50
80Adam DerlatkaLUBELSKIE630,50
81Wojciech GaikPOMORSKIE630,50
82Tymoteusz GraffWIELKOPOLSKIE630,50
83Dominik BieganekWIELKOPOLSKIE630,50
84Yusup BalatovPODLASKIE630,50
85Konopko RyszardPODLASKIE 2530,60
86Lutostański SzymonPODLASKIE 2430,75
87Kacper GardynikŚLĄSKIE530,60
88Igor GórzkowskiŚLĄSKIE530,60
89Jakub LorencZACHODNIOPOMORSKIE331,00
90Mateusz MichalkiewiczZACHODNIOPOMORSKIE530,60
91Jakub StefańskiZACHODNIOPOMORSKIE331,00
92Jacek ZagrobelskiZACHODNIOPOMORSKIE430,75
93Dawid WalciszewskiPODKARPACKIE520,40
94Jan CitukWARMIŃSKO-MAZURSKIE620,33
95Sebastian LisiewiczWARMIŃSKO-MAZURSKIE620,33
96Bartosz MońkoWARMIŃSKO-MAZURSKIE620,33
97Gracjan PapiorKUJAWSKO-POMORSKIE520,40
98Maciej AleksandrowiczŁÓDZKIE520,40
99Stanisław WójtowiczLUBELSKIE620,33
100Dominik KrasnopolskiLUBELSKIE620,33
101Marcel ŁąckiMAZOWIECKIE620,33
102Mateusz BzowskiMAZOWIECKIE620,33
103Michał SmorawińskiLUBUSKIE620,33
104Oskar LewandowskiPOMORSKIE620,33
105Jan SekułaPOMORSKIE620,33
106Aleksander TorzWIELKOPOLSKIE620,33
107Piotr TrawińskiWIELKOPOLSKIE620,33
108Kacper SzuszkiewiczPODLASKIE620,33
109Jan RuszkiewiczPODLASKIE620,33
110Zieleniewski KrystianPODLASKIE 2320,67
111Klim JakubPODLASKIE 2520,40
112Alan WłudarskiZACHODNIOPOMORSKIE520,40
113Sebastian WalczakPODLASKIE221,00
114Bruno ChalickiPODKARPACKIE221,00
115Constantino MakPODKARPACKIE510,20
116Wiktor IgnatowskiPODKARPACKIE510,20
117Adrian SłockiDOLNOŚLĄSKIE510,20
118Szymon KorembaDOLNOŚLĄSKIE510,20
119Arkadiusz FornalWARMIŃSKO-MAZURSKIE610,17
120Bartosz GąsiorekWARMIŃSKO-MAZURSKIE610,17
121Kamil ChrzanowskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE610,17
122Michał DyroWARMIŃSKO-MAZURSKIE610,17
123Bartosz HetzigKUJAWSKO-POMORSKIE510,20
124Jan KoperianowKUJAWSKO-POMORSKIE510,20
125Maciej ChylińskiKUJAWSKO-POMORSKIE510,20
126Kacper OzdobaKUJAWSKO-POMORSKIE510,20
127Jakub KurŁÓDZKIE410,25
128Karol AleksandrowiczŁÓDZKIE510,20
129Igor JarockiOPOLSKIE510,20
130Łukasz ChodanieckiOPOLSKIE510,20
131Marcin MiklaszewskiOPOLSKIE510,20
132Jakub CzerneckiLUBUSKIE510,20
133Adam KowalskiLUBUSKIE610,17
134Michał ChwiałkowskiPOMORSKIE610,17
135Aleksander BurekPOMORSKIE610,17
136Filip FabjańskiWIELKOPOLSKIE410,25
137Alan GasMAŁOPOLSKIE610,17
138Gracjan HajdugaMAŁOPOLSKIE610,17
139Jakub StyrskiMAŁOPOLSKIE610,17
140Krzysztof AndrakaPODLASKIE410,25
141Mateusz SawickiPODLASKIE610,17
142Krystian IwaniukPODLASKIE310,33
143Miszczuk DawidPODLASKIE 2510,20
144Markiewicz PatrykPODLASKIE 2510,20
145Pytel PawełPODLASKIE 2510,20
146Kacper KochanowskiŚLĄSKIE510,20
147Patryk WojnarskiLUBELSKIE310,33
148Mateusz MazurZACHODNIOPOMORSKIE410,25
149Bartosz PotapZACHODNIOPOMORSKIE410,25
150Michał KołodziejskiZACHODNIOPOMORSKIE510,20
151Wiktor PankiewiczZACHODNIOPOMORSKIE310,33
152Marcel ŁabowiczDOLNOŚLĄSKIE310,33
153Dawid DzikPODKARPACKIE500,00
154Dominik JabłońskiPODKARPACKIE500,00
155Adrian KijankaPODKARPACKIE500,00
156Maciej JurczyszynPODKARPACKIE500,00
157Antoni StańczyszynDOLNOŚLĄSKIE500,00
158Łukasz RaczyńskiDOLNOŚLĄSKIE500,00
159Mikołaj LechocińskiDOLNOŚLĄSKIE500,00
160Natan LogajDOLNOŚLĄSKIE400,00
161Jakub MicielskiDOLNOŚLĄSKIE500,00
162Marcin RadelWARMIŃSKO-MAZURSKIE600,00
163Oskar ChrzanowskiWARMIŃSKO-MAZURSKIE500,00
164Michał ŚliwińskiDOLNOŚLĄSKIE200,00
165Tomasz MierzejewskiKUJAWSKO-POMORSKIE500,00
166Patryk TrębaczŁÓDZKIE500,00
167Goran El-WardŁÓDZKIE500,00
168Franciszek PardaŁÓDZKIE500,00
169Jakub BartkówOPOLSKIE500,00
170Ryszard PrzybylskiOPOLSKIE500,00
171Piotr LupzikOPOLSKIE500,00
172Bzowski KrystianLUBELSKIE600,00
173Mateusz ŻmudzkiLUBELSKIE500,00
174Bartłomiej KrwawiczLUBELSKIE600,00
175Sławomir BorowiecLUBELSKIE600,00
176Radosław PrzybulewskiMAZOWIECKIE600,00
177Bartek FiejkowskiMAZOWIECKIE600,00
178Antoni HonoryMAZOWIECKIE400,00
179Adam MatusiewiczMAZOWIECKIE300,00
180Adrian KozłowskiLUBUSKIE300,00
181Krzysztof CzyżniejewskiLUBUSKIE600,00
182Antoni BednarczykPOMORSKIE600,00
183Igor WawrzyniakWIELKOPOLSKIE400,00
184Wiktor KołaśMAŁOPOLSKIE500,00
185Aleksander BorońMAŁOPOLSKIE600,00
186Wojciech MotylMAŁOPOLSKIE400,00
187Patryk KąckiMAŁOPOLSKIE600,00
188Igor JeziorkowskiLUBELSKIE200,00
189Rafał PoryckiPODLASKIE600,00
190Szymon RoszkowskiPODLASKIE200,00
191Dzienis DamianPODLASKIE 2500,00
192Kotyński DawidPODLASKIE 2500,00
193Żabiuk MateuszPODLASKIE 2500,00
194Suchocki JakubPODLASKIE 2400,00
195Grzybko BłażejPODLASKIE 2500,00
196Piećko OskarPODLASKIE 2500,00
197Michał SawaŚLĄSKIE400,00
198Błażej WoźniakZACHODNIOPOMORSKIE300,00
199Kacper MakarewiczOPOLSKIE200,00
200Kacper KliskoPODKARPACKIE200,00
201Krzemiński OlekPODLASKIE 2200,00

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Licencja dla: Chorten Basket Cup 2019