PL PL  15:00, 16-03-2019, Lublin

GoodGame
Bad Boyz Martex
6644
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:6   21:13   19:11  10:14   --:-- 1:0711
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Sekretarz:  Pogoda JakubCzas główny:  Pogoda JakubCzas 24 sekund:  Kocowski Mateusz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Bad Boyz
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Łukasz BaranDNP
7Michał Czerwonka   Pierwsza Piątka1540:002/728%2/1118%5/683%+2224614417
9Maciej Jeżyna   Pierwsza Piątka939:152/728%0/60%5/683%+2231417421119
12Małgorzata Siemińska226:531/333%0/20%+17112132-1
23Michał Żebura   Pierwsza Piątka   (kpt.)2136:206/966%3/837%0/20%+15445731125
25Mateusz Szczepaniak   Pierwsza Piątka1740:007/1450%3/742%+2261016341228
40Łukasz Polski   Pierwsza Piątka217:321/1100%0/10%+1213416
suma66200:0019/4146%5/2817%13/2161%1335481519121784
trener: Michaener Tzespołowe:  41trenera: 

Martex
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Krzysztof Pikus   Pierwsza Piątka428:072/366%0/40%-224442811
6Mateusz Zimbicki   (kpt.)315:411/425%1/250%-1223511115
7Andrzej Marcinkowski   Pierwsza Piątka1140:001/714%3/1127%-222243232
19Patryk Szady018:220/20%0/10%-7442112
21Paweł Bohut   Pierwsza Piątka017:020/10%-94411114
22Paweł Łukaszczuk   Pierwsza Piątka833:254/1330%0/20%-20481213229
33Jakub Walenciuk   Pierwsza Piątka1637:498/1650%0/30%0/20%-1713432438
77Marcin Wiąckiewicz209:341/333%-121323
suma44200:0017/4934%3/2114%1/425%1129401562021434
trener: Brak Trenerazespołowe:  80trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Szczotka Tomasz (P) oraz Zdeb Paweł (D)    -    Licencja dla: Lubelski Nurt Basketu Akademickiego