PL PL  13:00, 2-03-2019, Lublin

GoodGame
Bad Boyz Akademia HoopLife
6137
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:7   14:8   19:11  12:11   --:-- 0:5311
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Sekretarz:  Pogoda MichałCzas główny:  Pogoda MichałCzas 24 sekund:  Wołowski Michał        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Bad Boyz
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Maciej Pudełko   Pierwsza Piątka121:010/10%1/333%+202131113
5Łukasz Baran322:361/1010%0/10%1/250%+1521311-4
7Michał Czerwonka   Pierwsza Piątka524:441/714%1/714%+23336332-1
9Maciej Jeżyna   Pierwsza Piątka1519:595/955%1/250%2/366%+16145323216
23Michał Żebura   Pierwsza Piątka   (kpt.)723:400/10%2/450%1/250%+2277553217
25Mateusz Szczepaniak   Pierwsza Piątka3028:0012/1675%6/1442%+24109191137
suma61140:0019/4344%4/1526%11/2445%1825431011101868
trener: Michaener Tzespołowe:  62trenera: 

Akademia HoopLife
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Gontarz   Pierwsza Piątka720:152/728%1/250%-22448445
3Michał Obara026:430/10%0/40%-22444232
6Michał Drewniak513:411/520%1/520%0/20%-1022122-4
7Paweł Śnitko   Pierwsza Piątka   (kpt.)217:250/20%0/40%2/2100%-15221231
8Łukasz Śnitko   Pierwsza Piątka1021:332/2100%2/633%-211131112
9Liubomyr Iskorostenskyi   Pierwsza Piątka411:282/366%0/10%-11342145
23Matvii Iskorostenskyi   Pierwsza Piątka918:013/650%0/10%3/475%-2114511411
34Kuba Kuśnierz010:540/10%-8111122
suma37140:0010/2638%4/2416%5/862%720271071131934
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Szczotka Tomasz (P) oraz Zdeb Paweł (D)    -    Licencja dla: Lubelski Nurt Basketu Akademickiego