PL PL  15:10, 24-10-2020, Lublin

GoodGame
THE REDS ANTOSIEWICZ.EDU AT VISION
5658
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 6:13   24:17   17:17  9:11   --:-- 0
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Sekretarz:  Pogoda MichałCzas główny:  Pogoda Michał        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

THE REDS ANTOSIEWICZ.EDU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Piotr Padysz   Pierwsza Piątka2126:447/1070%1/333%4/580%0189424126
5Marcin Ożga   Pierwsza Piątka019:020/30%0/10%-126812136
6Artur Antosiewicz002:22-11112
7Tomasz Misztal116:470/20%1/250%033113
8Marek Korniluk408:041/333%2/2100%+211114
12Marek Dejnek   Pierwsza Piątka   (kpt.)316:290/10%1/250%0/20%-42112
15Maciej Zaborski   Pierwsza Piątka811:593/933%2/450%-21111152
23Marcin Rutkowski816:014/757%02463139
29Marek Lejko   Pierwsza Piątka1122:321/425%3/1421%-43582144
suma56140:0016/3941%5/2025%9/1560%928371291311458
trener: Marek Dejnekzespołowe: 2trenera: 

AT VISION
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Jakub Pyzik   Pierwsza Piątka   (kpt.)020:150/20%+255834210
6Oktawian Czerniak   Pierwsza Piątka420:482/1118%0/20%+322432-4
10Paweł Mazurek1320:004/850%1/425%2/825%02682111311
11Sebastian Szczepaniak   Pierwsza Piątka1021:242/540%2/450%0/10%+124611110
13Rafał Sidor   Pierwsza Piątka1722:277/1070%3/3100%+334722227
16Rafał Szydłowski   Pierwsza Piątka617:573/742%0/30%+334731525
21Aleksander Oberemok817:094/1040%-2112135
suma58140:0022/5341%3/1030%5/1533%1126372081431364
trener: Tomasz Pałysewiczzespołowe: 3trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Szczotka Tomasz (P) oraz Zdeb Paweł (D)    -    Licencja dla: Lubelski Nurt Basketu Akademickiego