PL PL  17:00, 8-11-2020, Lublin

GoodGame
12 MAŁP ALEGRZANIE.PL
4038
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:8   9:12   16:4  6:14   --:-- 0
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Sekretarz:  Pogoda MichałCzas główny:  Pogoda MichałCzas 24 sekund:  Pogoda Jakub        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

12 MAŁP
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Rafał GiemzaDNP
3Maksym Szewczyk   Pierwsza Piątka1426:305/771%0/40%4/757%+425722917
4Bartłomiej SadłoDNP
8Michał Żuliński311:570/10%1/250%-82233
9Mariusz Lotter   Pierwsza Piątka421:202/450%0/20%+5112124
10Oskar Łoszczyk1117:392/825%0/20%7/887%+73333615
13Błażej Sobieraj220:371/333%0/20%02462254
15Robert Paluch   Pierwsza Piątka   (kpt.)010:410/20%+5112111
17Bogumił SzadyDNP
39Waldemar Skrynicki   Pierwsza Piątka207:231/1100%+2221116
43Konrad DudaDNP
57Łukasz Zając   Pierwsza Piątka423:532/540%0/10%-55611234412
suma40140:0013/3141%1/1010%11/1861%1024349112131842
trener: Michał Żulińskizespołowe: 5trenera: B

ALEGRZANIE.PL
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Mateusz Zimbicki   (kpt.)002:430/10%-52-1
3Monika Żelechowska   Pierwsza Piątka009:580/10%0/20%+211-2
5Michał Dec   Pierwsza Piątka1824:516/1637%2/728%0/10%+123545147
7Andrzej Marcinkowski   Pierwsza Piątka223:531/333%-53471543
21Karol Rajewski003:15+3110
22Paweł Łukaszczuk   Pierwsza Piątka826:133/933%2/922%+1651122137
24Grzegorz Sędłak   Pierwsza Piątka120:560/30%1/425%+51452131
33Jakub Walenciuk920:462/540%0/40%5/955%-41123211
34Paweł Bohut007:250/10%0/20%-8112111-1
suma38140:0012/3930%2/1315%8/2532%141832781721915
trener: Mateusz Zimbickizespołowe: 3trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Szczotka Tomasz (P) oraz Zdeb Paweł (D)    -    Licencja dla: Lubelski Nurt Basketu Akademickiego