Marecka Liga Koszykówki 2019 Archiwum 2018

Marki

Tabela | Table

(18-02-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
CHROBRY
46 - 40
ŁODZIE PODWODNE
16:00
PÓŁTONY KOBIAŁKA
37 - 50
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
17:00
TUBASKET MARKI
66 - 19
TEAM ALL DAY
18:00
JUMO BASKET
49 - 39
GOODFELLAS
19:00
DRUŻYNA
43 - 49
SMOKI

(24-02-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
TEAM ALL DAY
39 - 46
GOODFELLAS
16:00
PÓŁTONY KOBIAŁKA
37 - 50
ŁODZIE PODWODNE
17:00
DRUŻYNA
51 - 44
CHROBRY
18:00
JUMO BASKET
48 - 55
SMOKI
19:00
KK RADZYMIN
21 - 70
TUBASKET MARKI

(03-03-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
ŁODZIE PODWODNE
56 - 36
TEAM ALL DAY
16:00
PÓŁTONY KOBIAŁKA
25 - 53
SMOKI
17:00
KK RADZYMIN
21 - 69
CHROBRY
18:00
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
49 - 46
GOODFELLAS
19:00
DRUŻYNA
46 - 37
TUBASKET MARKI

(10-03-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
JUMO BASKET
50 - 44
TEAM ALL DAY
16:00
SMOKI
91 - 45
KK RADZYMIN
17:00
DRUŻYNA
47 - 30
PÓŁTONY KOBIAŁKA
18:00
TUBASKET MARKI
36 - 52
ŁODZIE PODWODNE
19:00
CHROBRY
60 - 42
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

(17-03-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
SMOKI
73 - 27
GOODFELLAS
16:00
JUMO BASKET
63 - 39
PÓŁTONY KOBIAŁKA
17:00
ŁODZIE PODWODNE
53 - 48
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
18:00
KK RADZYMIN
35 - 88
DRUŻYNA
19:00
TEAM ALL DAY
CHROBRY

(31-03-2019) RUNDA ZASADNICZA

16:00
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
KK RADZYMIN
17:00
DRUŻYNA
ŁODZIE PODWODNE
18:00
TUBASKET MARKI
JUMO BASKET
19:10
PÓŁTONY KOBIAŁKA
GOODFELLAS
20:10
CHROBRY
SPEEDSPORT SMOKI

(07-04-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
GOODFELLAS
ŁODZIE PODWODNE
16:00
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
TEAM ALL DAY
17:00
SPEEDSPORT SMOKI
TUBASKET MARKI
18:00
KK RADZYMIN
PÓŁTONY KOBIAŁKA
19:00
JUMO BASKET
CHROBRY

(13-04-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
TEAM ALL DAY
DRUŻYNA
16:00
TUBASKET MARKI
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
17:00
ŁODZIE PODWODNE
JUMO BASKET
18:00
CHROBRY
PÓŁTONY KOBIAŁKA
19:00
KK RADZYMIN
GOODFELLAS

(28-04-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
GOODFELLAS
TUBASKET MARKI
16:00
PÓŁTONY KOBIAŁKA
TEAM ALL DAY
17:00
ŁODZIE PODWODNE
KK RADZYMIN
18:00
JUMO BASKET
DRUŻYNA
19:00
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
SPEEDSPORT SMOKI

(18-05-2019) RUNDA ZASADNICZA

15:00
JUMO BASKET
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
16:00
TEAM ALL DAY
KK RADZYMIN
17:00
GOODFELLAS
DRUŻYNA
18:00
SPEEDSPORT SMOKI
ŁODZIE PODWODNE
19:00
TUBASKET MARKI
CHROBRY

(19-05-2019) RUNDA ZASADNICZA

14:50
TEAM ALL DAY
SPEEDSPORT SMOKI
16:00
TUBASKET MARKI
PÓŁTONY KOBIAŁKA
17:20
CHROBRY
GOODFELLAS
18:30
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
DRUŻYNA
19:30
KK RADZYMIN
JUMO BASKET

(09-06-2019) ĆWIERĆFINAŁY

16:00
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
DRUŻYNA
17:10
TEAM ALL DAY
ŁODZIE PODWODNE
18:10
CHROBRY
SPEEDSPORT SMOKI
19:10
JUMO BASKET
TUBASKET MARKI

(15-06-2019) PÓŁFINAŁY

16:00
ŁODZIE PODWODNE
SPEEDSPORT SMOKI
17:15
JUMO BASKET
WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

(16-06-2019) FINAŁ