The Best Of (1-05-2017)
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Piotr Bobka (ŻUBRY 2003) EVAL - 38 (32 pkt, 13 zb, 2 as, 2 prz) 2-05-2017 ASKA 2003 - ŻUBRY 2003 ( 27:57 )
Najlepszy 6 zawodnik Adam Anosewicz (SPK 2003) EVAL - 23 (21 pkt, 1 zb, 1 as, 2 prz) 2-05-2017 SPK 2003 - KLAJPEDA 2003 ( 58:34 )
Najwięcej punktów Piotr Bobka (ŻUBRY 2003) 32 pkt (11/15 2pkt, 1/4 3pkt, 7/11 1pkt) 2-05-2017 ASKA 2003 - ŻUBRY 2003 ( 27:57 )
Najlepiej broniący Piotr Bobka (ŻUBRY 2003) 2 prz + 3 bl + 11 zb ob - 1 f 2-05-2017 ASKA 2003 - ŻUBRY 2003 ( 27:57 )
Najlepiej zbierający Ilya Sirotski (GRODNO 2003) 18 zb ( 6 at , 12 ob ) 3-05-2017 TORNADO 2003 - GRODNO 2003 ( 46:67 )
Najlepiej podający Ainoras Rapolavičius (MARIJAMPOLE 2003) 6 asyst ( które dały 14 pkt) 2-05-2017 TORNADO 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 37:63 )
Najwięcej celnych za 2 Piotr Bobka (ŻUBRY 2003) 12/19 ( 63% ) 2pkt 2-05-2017 ŻUBRY 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 55:58 )
Najwięcej celnych za 3 Ainoras Rapolavičius (MARIJAMPOLE 2003) 6/14 ( 42% ) 3pkt 2-05-2017 ŻUBRY 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 55:58 )
Najwięcej celnych z gry Piotr Bobka (ŻUBRY 2003) 12/19 ( 63% ) 2 pkt + 3 pkt 2-05-2017 ASKA 2003 - ŻUBRY 2003 ( 27:57 )
Najwięcej celnych za 1 Piotr Bobka (ŻUBRY 2003) 11/12 ( 1pkt ) 1-05-2017 ŻUBRY 2003 - GRODNO 2003 ( 53:70 )
Najbardziej przydatny zawodnik Marcin Rzepnicki (SPK 2003) +33 2-05-2017 SPK 2003 - KLAJPEDA 2003 ( 58:34 )
Zestawienie Double-Double
3 Ilya Sirotski (GRODNO 2003) 21 pkt 12 zb (6 at, 6 ob)
17 pkt 12 zb (4 at, 8 ob)
22 pkt 18 zb (6 at, 12 ob)
1-05-2017 ŻUBRY 2003 - GRODNO 2003 ( 53:70 )
2-05-2017 GRODNO 2003 - JONAVA 2003 ( 55:34 )
3-05-2017 TORNADO 2003 - GRODNO 2003 ( 46:67 )
2 Tautvydas Jasevičius (TORNADO 2003) 18 pkt 11 zb (5 at, 6 ob)
14 pkt 10 zb (1 at, 9 ob)
1-05-2017 KLAJPEDA 2003 - TORNADO 2003 ( 37:64 )
2-05-2017 TORNADO 2003 - ASKA 2003 ( 56:46 )
2 Piotr Bobka (ŻUBRY 2003) 31 pkt 10 zb (4 at, 6 ob)
32 pkt 13 zb (2 at, 11 ob)
1-05-2017 ŻUBRY 2003 - GRODNO 2003 ( 53:70 )
2-05-2017 ASKA 2003 - ŻUBRY 2003 ( 27:57 )
2 Patryk Markiewicz (ŻUBRY 2003) 10 pkt 12 zb (5 at, 7 ob)
19 pkt 13 zb (2 at, 11 ob)
1-05-2017 ŻUBRY 2003 - JONAVA 2003 ( 55:40 )
3-05-2017 ŻUBRY 2003 - JONAVA 2003 ( 58:44 )
1 Adam Anosewicz (SPK 2003) 10 pkt 12 zb (7 at, 5 ob)
3-05-2017 SPK 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 39:46 )
1 Erikas Žilinskas (MARIJAMPOLE 2003) 11 pkt 10 zb (3 at, 7 ob)
3-05-2017 SPK 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 39:46 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz ŻUBRY 2003 - MARIJAMPOLE 2003 17 zmian prowadzenia ( remisy - 4 ) 2-05-2017 ŻUBRY 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 55:58 )
Najwięcej punktów w sumie ŻUBRY 2003 - GRODNO 2003 123 pkt 1-05-2017 ŻUBRY 2003 - GRODNO 2003 ( 53:70 )
Największa różnica punktowa SPK 2003 - ASKA 2003 31 pkt 1-05-2017 SPK 2003 - ASKA 2003 ( 55:24 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) MARIJAMPOLE 2003 26/47 55% ( 2 i 3 pkt) 2-05-2017 TORNADO 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 37:63 )
Najbardziej skuteczny zespół MARIJAMPOLE 2003 18/25 72% ( trumna) 2-05-2017 TORNADO 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 37:63 )
Fair Play KLAJPEDA 2003 5 przewinień 3-05-2017 ASKA 2003 - KLAJPEDA 2003 ( 48:40 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) TORNADO 2003 52 zbiórek ( 22 at + 30 ob ) 1-05-2017 KLAJPEDA 2003 - TORNADO 2003 ( 37:64 )
Zbiórki w ataku TORNADO 2003 22 1-05-2017 KLAJPEDA 2003 - TORNADO 2003 ( 37:64 )
Zbiórki w obronie JONAVA 2003 31 2-05-2017 JONAVA 2003 - KLAJPEDA 2003 ( 59:35 )
Najlepsi rezerwowi SPK 2003 43 pkt 2-05-2017 SPK 2003 - KLAJPEDA 2003 ( 58:34 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) TORNADO 2003 81 1-05-2017 KLAJPEDA 2003 - TORNADO 2003 ( 37:64 )
Czas bez kosza z gry ASKA 2003 16:13 1-05-2017 SPK 2003 - ASKA 2003 ( 55:24 )
Drużyna podkoszowa GRODNO 2003 91% punktów za 2 1-05-2017 MARIJAMPOLE 2003 - GRODNO 2003 ( 48:46 )
Drużyna obwodowa TORNADO 2003 64% punktów za 3 2-05-2017 TORNADO 2003 - MARIJAMPOLE 2003 ( 37:63 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267