PL PL  10:00, 27-12-2019, Białystok

GoodGame
SPK BIAŁYSTOK MŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK
6446
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:3   15:11   20:13  9:19   --:-- 0
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

SPK BIAŁYSTOK
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Andraka Krzysztof007:510/10%0/10%-211-1
5Szymon Busłowski016:370/10%-121342332
6Mateusz Sawicki004:27+81-1
7Mateusz Gnyś007:450/10%0/10%+1110
9Ernest Winnicki   Pierwsza Piątka   (kpt.)909:023/650%3/475%+1644110
10Sebastian Walczak   Pierwsza Piątka1616:526/1154%1/1100%1/250%+1711223311
11Ryszard Konopko006:280/20%-111122-3
12Paweł Olszewski   Pierwsza Piątka916:344/850%0/10%1/1100%+24112245
13Łukasz Anusewicz   Pierwsza Piątka1016:394/666%2/2100%+622211112
15Rafał Porycki006:320/20%0/10%-81122-4
16Kacper Szuszkiewicz111:000/10%0/10%1/250%+18111212
17Jakub Górski010:19-540
19Krystian Iwaniuk010:010/20%+3134112
20Jakub Klim002:38+111-1
23Kamil Kisiel   Pierwsza Piątka1917:157/1450%5/1050%+34712191211229
suma64160:0024/5543%1/616%13/2161%1723406121722363
trener: Andriej Sinielnikowzespołowe: 5trenera: 

MŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Marcin Choma307:430/10%1/1100%+1221115
3Piotr Kuźniarz   Pierwsza Piątka527:311/425%3/650%-311131420
10Szymon Topolański   (kpt.)209:332/2100%-1620
11Bruno Moraljan508:242/366%0/10%1/333%+911
13Jacek Krętowski006:180/10%-3110
23Gabriel Ignaciuk   Pierwsza Piątka411:581/425%2/450%-131111133
28Maciej Joka710:153/3100%1/1100%+8111128
30Dawid Jakubiec317:580/50%1/250%-17113-3
32Hubert Trojan   Pierwsza Piątka013:510/20%0/10%0/20%-922414-2
34Michał Starzak008:240/10%+92222-1
35Dawid Płoński   Pierwsza Piątka814:034/757%-11213
36Kamil Monach   Pierwsza Piątka924:024/944%1/616%-17291154112
suma46160:0015/4037%2/540%10/2441%518231141931626
trener: Jakub Jakubieczespołowe: 5trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Marta Ch (P) oraz Karolina (D)    -    Licencja dla: Puchar Narodów 2018