PL PL  19:30, 27-12-2019, Białystok

GoodGame
TSMOKI MINSK UKS AK KOMORÓW
6843
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 18:13   7:9   20:11  23:10   --:-- 1:200
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

TSMOKI MINSK
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Yauheni Kaliushyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)921:032/540%1/425%2/366%+10112124
7Kiryl Barancheyeu   Pierwsza Piątka2326:526/1346%0/30%11/1478%+273111421423341
8Ryhor Birukou   Pierwsza Piątka823:364/666%0/20%+22639412216
11Uladzislau Biarezin203:271/1100%+513
13Vitali Duchko   Pierwsza Piątka1019:170/30%3/475%1/250%+23112512311
15Danila Semianiuk418:492/366%0/20%+15113243
18Kiryl Klimovich413:492/728%0/10%+712311231
23Stanislau Kabanau202:331/250%+211111
24Matsvei DziahtsiarDNP
30Hleb Tsimafeyenka   Pierwsza Piątka622:422/540%0/10%2/2100%+713411147
44Denis Matysevich001:09+21111
45Anton Kaliakin006:430/10%0/20%+52-5
suma68160:0020/4643%4/1723%16/2369%14223619211831783
trener: Siarhei Shaikouskizespołowe: 3trenera: 

UKS AK KOMORÓW
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Filip Kowalczyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)1319:523/933%2/366%1/333%-52463716
5Marek Bukowski   Pierwsza Piątka015:370/10%-512313
6Nikodem Wrukowski508:261/1100%1/250%0/20%-1522311
8Maciej Niewiadomski208:261/1100%-153311116
11Maks Niemirowicz - Szczytt010:150/20%-9222-2
13Michał Stelmach   Pierwsza Piątka1015:295/1050%0/10%0/20%+5333256
14Eryk Wesołowski415:072/540%-2544283-1
16Bartlomiej Lipinski209:511/333%-1711212
18Filip Zawalski   Pierwsza Piątka416:471/425%2/2100%-61451144
19Adrian Cichecki001:570/20%-32-4
20Michał Kolasa109:450/20%1/250%-1514512313
23Leon Franczuk   Pierwsza Piątka220:441/425%0/10%0/20%-112221-4
27Filip Borek004:22-411112
30Karol Skrętowski003:220/10%01-1
31Franciszek WdówikDNP
suma43160:0015/4235%3/837%4/1526%1127387103401621
trener: Grzegorz Tomaszewskizespołowe: 6trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Marta Ch (P) oraz Karolina (D)    -    Licencja dla: Puchar Narodów 2018