PL PL  15:00, 28-12-2019, Białystok

GoodGame
JEKABPILS ŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA
7052
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:10   17:12   21:13  16:17   --:-- 25
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

JEKABPILS
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Adrians Avsjukevičs202:051/1100%+212
6Gatis Puriņš   Pierwsza Piątka   (kpt.)825:072/540%1/250%1/333%+111124139
8Artūrs Ozoliņš211:231/1100%+6112115
10Daniels Feldmanis   Pierwsza Piątka521:332/366%0/10%1/250%+1211132
11Viesturs Baužis818:214/580%+135611113217
15Mārcis Krūmiņš   Pierwsza Piątka2421:068/1266%2/825%2/2100%+821214312230
16Gustavs Gumbelis   Pierwsza Piątka518:521/520%3/3100%+151231144
23Mārtiņš Niedrītis   Pierwsza Piątka215:421/520%0/20%+332543415
41Kristaps Zalāns1425:517/887%0/60%0/10%+2011219
suma70160:0027/4560%3/1915%7/1163%1425391561121783
trener: Artūrs Elksnītiszespołowe: 6trenera: 

ŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Nojus Bulotas206:151/1100%-111
6Titas Pintulis   Pierwsza Piątka1523:145/1050%1/333%2/366%-21111128
7Haroldas Vitkauskas011:430/10%-9-1
13Ignas Bauža   Pierwsza Piątka211:451/250%0/40%+3111212-2
19Adomas Šimkus008:020/10%-4331124
23Benas Kaktavičius315:420/10%3/475%-4235137
30Kajus Rudokas007:250/10%-622113
35Lugnius Čibinskas   Pierwsza Piątka418:332/633%-13222
55Aurimas Barauskis   Pierwsza Piątka823:041/616%6/6100%-16112126
66Kajus Podvisockas209:021/1100%-16111115
93Valteris Slanina   Pierwsza Piątka   (kpt.)1625:156/1442%0/20%4/580%-3663539
suma52160:0017/4141%1/128%15/1883%6172384921542
trener: Brak Trenerazespołowe: 5trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Tomek (P) oraz Olga (D)    -    Licencja dla: Puchar Narodów 2018