PL PL  11:40, 29-12-2019, Białystok

GoodGame
DRUSKINIKAI SC SPK BIAŁYSTOK
5834
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:7   18:9   8:6  12:12   --:-- 98
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DRUSKINIKAI SC
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Laurynas Balcius003:020/10%0-1
5Nedas Miliukas   (kpt.)005:540/10%+5110
6Dominykas Matusevicius003:02+2112
8Sarunas Simkevicius   Pierwsza Piątka416:422/366%+15112115
11Justas Vaskevicius004:500/20%-2112-1
12Povilas Savonis009:080/10%0/10%+622110
13Deimantas Budelis007:50-21110
17Karolis Cerneckas008:28+410
18Saturnas Sukackas005:340/10%+610
19Adas Averka005:410/10%0/20%+11-4
21Benas Cepulis   Pierwsza Piątka1625:077/1353%0/40%2/2100%+21774121117
22Domantas Glavinskas   Pierwsza Piątka2224:588/1172%2/2100%+27101013330
23Vakaris Zogelis   Pierwsza Piątka623:170/40%2/633%0/20%+26156321228
27Dominykas Rukstelis   Pierwsza Piątka1016:275/862%+11257112316
suma58160:0022/4450%4/1723%2/450%530359101181172
trener: Algimantas Baranauskaszespołowe: 5trenera: 

SPK BIAŁYSTOK
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Andraka Krzysztof009:160111
5Szymon Busłowski   Pierwsza Piątka014:370/10%-1833210
6Mateusz Sawicki001:33-20
7Mateusz Gnyś005:54-11110
9Ernest Winnicki   (kpt.)DNP
10Sebastian Walczak   Pierwsza Piątka821:323/933%0/20%2/2100%-2655411
11Ryszard Konopko003:35-20
12Paweł Olszewski   Pierwsza Piątka824:562/366%1/425%1/250%-222213229
13Łukasz Anusewicz   Pierwsza Piątka518:512/540%0/10%1/1100%-151341422
15Rafał Porycki005:37+110
16Kacper Szuszkiewicz013:230/20%0/20%-811212110
17Jakub GórskiDNP
18Adam Laszczowski201:341/1100%+22
19Krystian Iwaniuk010:440/20%0/20%-1022-2
20Jakub Klim306:081/333%-21
23Kamil Kisiel   Pierwsza Piątka822:202/1020%0/20%4/757%-17178113113
suma34160:0010/3330%2/1414%8/1457%5232846173717
trener: Andriej Sinielnikowzespołowe: 4trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Tomasz (P) oraz Marta W (D)    -    Licencja dla: Puchar Narodów 2018