PL PL  13:00, 29-12-2019, Białystok

GoodGame
UKS AK KOMORÓW TSMOKI MINSK
5258
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:17   17:13   11:15  12:13   --:-- 23
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

UKS AK KOMORÓW
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Filip Kowalczyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)1023:043/1323%1/812%1/250%-35611754211
5Marek Bukowski   Pierwsza Piątka221:351/1100%-5221223
6Nikodem Wrukowski   Pierwsza Piątka305:501/1100%0/20%1/425%+311-1
8Maciej Niewiadomski   Pierwsza Piątka001:31-41110
11Maks Niemirowicz - Szczytt   Pierwsza Piątka210:061/250%0/10%0/20%-5112-2
13Michał Stelmach1319:085/1145%1/1100%06511111519
14Eryk Wesołowski1021:475/1145%0/20%-1112156
16Bartlomiej Lipinski000:28-10
18Filip Zawalski215:101/333%-64262154
19Adrian Cichecki000:50+20
20Michał Kolasa208:041/1100%0/10%-433113
23Leon Franczuk614:103/650%0/20%-3213224125
27Filip Borek002:55+11111
30Karol Skrętowski215:041/333%-2111211
31Franciszek Wdówik000:18-20
suma52160:0022/5242%2/1513%2/1020%20204014132132150
trener: Grzegorz Tomaszewskizespołowe: 7trenera: 

TSMOKI MINSK
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Yauheni Kaliushyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)628:053/650%0/30%+921312313
7Kiryl Barancheyeu   Pierwsza Piątka3532:0012/1963%0/50%11/11100%+638112531239
8Ryhor Birukou   Pierwsza Piątka530:312/825%0/10%1/1100%+1138112231111
11Uladzislau Biarezin   Pierwsza PiątkaDNP
13Vitali Duchko   Pierwsza Piątka322:071/425%0/20%1/714%+11246122140
15Danila Semianiuk017:250/20%+101122222
18Kiryl Klimovich007:460/30%-4121-1
23Stanislau KabanauDNP
24Matsvei DziahtsiarDNP
30Hleb Tsimafeyenka919:432/366%1/333%2/450%-921311445
44Denis MatysevichDNP
45Anton Kaliakin002:23-40
suma58160:0020/4346%1/166%15/2365%13233610161831259
trener: Siarhei Shaikouskizespołowe: 3trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Marta W (P) oraz Marta W (D)    -    Licencja dla: Puchar Narodów 2018