PL PL  , 28-12-2019, 

GoodGame
PUNKTY ( SUMA )
GoodGame

  Otwórz w nowym oknie

Klasyfikacja punktowa strzelców (Suma)
Lp.Nazwisko i ImięDrużynaMeczeSumaŚrednia na mecz
1Mārcis KrūmiņšJEKABPILS48220,50
2Kamil KisielSPK BIAŁYSTOK47017,50
3Vakaris ZogelisDRUSKINIKAI SC46817,00
4Kiryl BarancheyeuTSMOKI MINSK46616,50
5Domantas GlavinskasDRUSKINIKAI SC46315,75
6Benas CepulisDRUSKINIKAI SC46115,25
7Kamil MonachMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK45714,25
8Filip KowalczykUKS AK KOMORÓW45012,50
9Kopytsky MaximPRINEMANIE44812,00
10Vitali DuchkoTSMOKI MINSK44511,25
11Sebastian WalczakSPK BIAŁYSTOK44310,75
12Valteris SlaninaŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA44210,50
13Titas PintulisŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA4379,25
14Mārtiņš NiedrītisJEKABPILS4369,00
15Schatalov ArtiomPRINEMANIE4358,75
16Michał StelmachUKS AK KOMORÓW4338,25
17Kristaps ZalānsJEKABPILS4328,00
18Ignas BaužaŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA4317,75
19Paweł OlszewskiSPK BIAŁYSTOK4317,75
20Dawid PłońskiMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK4287,00
21Maks Niemirowicz - SzczyttUKS AK KOMORÓW4287,00
22Gatis PuriņšJEKABPILS4276,75
23Yauheni KaliushykTSMOKI MINSK4276,75
24Aurimas BarauskisŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA4266,50
25Satsevich ArturPRINEMANIE4266,50
26Łukasz AnusewiczSPK BIAŁYSTOK4266,50
27Nikita KuzmickiPRINEMANIE4246,00
28Eryk WesołowskiUKS AK KOMORÓW4246,00
29Nikodem WrukowskiUKS AK KOMORÓW4235,75
30Ernest WinnickiSPK BIAŁYSTOK3227,33
31Leon FranczukUKS AK KOMORÓW4225,50
32Viesturs BaužisJEKABPILS4205,00
33Gustavs GumbelisJEKABPILS4205,00
34Kiryl KlimovichTSMOKI MINSK4205,00
35Maciej NiewiadomskiUKS AK KOMORÓW4205,00
36Dawid JakubiecMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK4194,75
37Scherstobitov HlebPRINEMANIE2199,50
38Danila SemianiukTSMOKI MINSK4194,75
39Gabriel IgnaciukMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK4184,50
40Ryhor BirukouTSMOKI MINSK4184,50
41Hleb TsimafeyenkaTSMOKI MINSK4184,50
42Piotr KuźniarzMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK4174,25
43Kajus RudokasŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA4153,75
44Lugnius ČibinskasŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA4153,75
45Daniels FeldmanisJEKABPILS4143,50
46Adas AverkaDRUSKINIKAI SC4143,50
47Stanislau KabanauTSMOKI MINSK4143,50
48Filip ZawalskiUKS AK KOMORÓW4143,50
49Dyrlitsa KirillPRINEMANIE4133,25
50Anton KaliakinTSMOKI MINSK4133,25
51Dominykas RukstelisDRUSKINIKAI SC4123,00
52Szymon TopolańskiMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK4123,00
53Bruno MoraljanMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK4123,00
54Hubert TrojanMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK4123,00
55Michał KolasaUKS AK KOMORÓW4123,00
56Maciej JokaMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK4112,75
57Povilas SavonisDRUSKINIKAI SC3103,33
58Karol SkrętowskiUKS AK KOMORÓW492,25
59Sarunas SimkeviciusDRUSKINIKAI SC482,00
60Benas KaktavičiusŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA382,67
61Matsvei DziahtsiarTSMOKI MINSK188,00
62Nojus BulotasŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA471,75
63Artūrs OzoliņšJEKABPILS461,50
64Gavrilik IgorPRINEMANIE461,50
65Szymon BusłowskiSPK BIAŁYSTOK461,50
66Uladzislau BiarezinTSMOKI MINSK461,50
67Adrian CicheckiUKS AK KOMORÓW461,50
68Adrians AvsjukevičsJEKABPILS451,25
69Saturnas SukackasDRUSKINIKAI SC451,25
70Jacek KrętowskiMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK451,25
71Kajus PodvisockasŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA451,25
72Denis MatysevichTSMOKI MINSK451,25
73Deimantas BudelisDRUSKINIKAI SC441,00
74Karolis CerneckasDRUSKINIKAI SC441,00
75Trocky KirillPRINEMANIE441,00
76Bartosz MorozewiczMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK242,00
77Marcin ChomaMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK231,50
78Murin VadimPRINEMANIE430,75
79Tarasov PavelPRINEMANIE430,75
80Dominykas MatuseviciusDRUSKINIKAI SC320,67
81Justas VaskeviciusDRUSKINIKAI SC320,67
82Adomas ŠimkusŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA420,50
83Krystian IwaniukSPK BIAŁYSTOK420,50
84Bartlomiej LipinskiUKS AK KOMORÓW420,50
85Franciszek WdówikUKS AK KOMORÓW320,67
86Michał StarzakMŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK410,25
87Kacper SzuszkiewiczSPK BIAŁYSTOK410,25
88Marek BukowskiUKS AK KOMORÓW410,25
89Laurynas BalciusDRUSKINIKAI SC300,00
90Nedas MiliukasDRUSKINIKAI SC200,00
91Haroldas VitkauskasŠIAULIŲ KA SAULĖ-ASKA400,00
92Andraka KrzysztofSPK BIAŁYSTOK400,00
93Mateusz GnyśSPK BIAŁYSTOK300,00
94Ryszard KonopkoSPK BIAŁYSTOK400,00
95Jakub GórskiSPK BIAŁYSTOK200,00
96Jakub KlimSPK BIAŁYSTOK300,00
97Mateusz SawickiSPK BIAŁYSTOK300,00
98Rafał PoryckiSPK BIAŁYSTOK300,00
99Filip BorekUKS AK KOMORÓW400,00

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 3.0.0.0 - ( 24.09.2019 )
Licencja dla: Puchar Narodów 2019