PL PL  18:05, 27-01-2014, Grodno

GoodGame
BC Region UKS 9 Łomża
3713
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:4   11:3   6:3  8:3   --:-- 0:3815
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Sekretarz:  Łukasz Grygiel        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BC Region
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Aleksandr Matveychik   Pierwsza Piątka   (kpt.)614:213/475%0/40%-41131
6Yavgeniy Sinkevich013:390/30%+41131
7Nikita Bogdel   Pierwsza Piątka814:214/4100%-4134125111
9Roman Karachun213:391/425%+411113-1
10Nikita Penkovskiy   Pierwsza Piątka414:212/366%-43369
11Nikolay Grishel413:392/2100%+41225
14Nikita Bushuev413:392/366%+411211118
17Daniil Linnik   Pierwsza Piątka014:210/20%-41132-3
18Ilya Sirotskiy713:393/475%1/250%+4213111110
23Anton Narushevich   Pierwsza Piątka214:211/1100%-42
suma37140:0018/3060%0/0---1/616%9817611154643
trener: Trener Trenerazespołowe:  30trenera: 

UKS 9 Łomża
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
6Dawid Dąbrowski   Pierwsza Piątka017:56-2220
7Wiktor Malinowski010:02+141110
8Jakub Olszewski014:43-40
9Adam Szablanowski007:01+213-2
10Przemysław Adamski013:19-810
11Łukasz Szabłowski014:430/20%-422241-2
12Maciej Piasecki   Pierwsza Piątka016:060/20%+6112131
13Rafał Daniewski   Pierwsza Piątka013:170/10%+4110
14Lukasz AnusewiczDNP
15Tomasz Cichocki   Pierwsza Piątka011:54-61-1
18Adam Anusewicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1320:594/1330%5/955%-2112481-2
suma13140:004/1822%0/0---5/955%4480101906-6
trener: Andrzej Wojtkowskizespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Karolina Pisanko (P) oraz Tomasz Ciesielski (D)    -    Licencja dla: Puchar Narodów