PL PL  09:10, 27-01-2014, Białystok

GoodGame
SP 47 UKS Nenufar 5
1054
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 0:10   0:20   6:16  4:8   --:-- 0:5025
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Sekretarz:  Karolina Karczewska        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

SP 47
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
6Bartosz Giegiel   Pierwsza Piątka   (kpt.)010:35022151-1
7Łukasz Sawicki   Pierwsza Piątka012:010/10%-202-3
8Krystian Lisowski   Pierwsza Piątka019:060/20%-281124121-8
9Mikołaj Tetelski001:48+40111
10Karol Dudziński215:491/250%0/20%031417-3
11Piotr Wawrzak003:39+281-1
12Szymon Dąbkowski010:350/10%+281111
13Cezary Cudowski214:321/520%0/10%0/20%+3211511
14Kacper Lachowski   Pierwsza Piątka007:58+80
15Przemysław Kos215:590/30%2/450%+20213292-7
16Adrian Kurszel   Pierwsza Piątka417:362/450%-282137-2
17Aleks Wilman010:220/10%+82210
suma10140:004/1822%0/20%2/825%99181134425-22
trener: Sinielnikow Andrzejzespołowe:  30trenera: 

UKS Nenufar 5
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Bartłomiej Strażewicz005:14-281121142
5Jakub Pamrowski408:592/540%-2841524
6Filip Półbratek   Pierwsza Piątka619:013/933%+2822332
7Dawid Nitkowski   Pierwsza Piątka014:580/20%01121120
8Hubert Łałak   Pierwsza Piątka1614:468/988%+3232519426
9Oliwer Borkowski608:593/742%-2822418
10Kacper Murawski012:03-201110
11Kacper Kujawa   Pierwsza Piątka214:461/425%+3211134
14Oskar Chrzanowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1814:468/1457%0/10%2/2100%+32516442123
15Maksymilian Wilczewski013:140/30%-3211125-4
17Brajan Mroczkowski213:141/520%0/20%-3244440
suma54140:0026/5844%0/10%2/450%22830732230965
trener: Edward Traskowskizespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Karolina Karczewska (P) oraz Marta Chabielska (D)    -    Licencja dla: Puchar Narodów