The Best Off 27-01-2014
Osiągnięcia indywidualne
Kryterium Zawodnik (Drużyna) Osiągnięcie Mecz
Zawodnik kolejki Titas Gervelis (Lazdiju SC) EVAL - 33 (12 pkt, 2 zb, 9 as, 11 prz) 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Najlepszy 6 zawodnik Titas Gervelis (Lazdiju SC) EVAL - 33 (12 pkt, 2 zb, 9 as, 11 prz) 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Najwięcej punktów Nikita Bogdel (BC Region ) 21 pkt (8/13 2pkt, 0/0 3pkt, 5/6 1pkt) 27-01-2014 BC Region - Żubry ( 35:19 )
Najlepiej broniący Paweł Bujnarowski (Żubry) 10 prz + 0 bl + 3 zb ob - 0 f 27-01-2014 Legion Legionowo - Żubry ( 10:41 )
Najlepiej zbierający Tomas Inokaitis (Lazdiju SC) 10 zb ( 8 at , 2 ob ) 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Najlepiej podający Titas Gervelis (Lazdiju SC) 9 asyst ( które dały 18 pkt) 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Najwięcej celnych za 2 Hubert Łałak (UKS Nenufar 5) 8/9 ( 2pkt ) 27-01-2014 SP 47 - UKS Nenufar 5 ( 10:54 )
Najwięcej celnych za 3 Tomas Inokaitis (Lazdiju SC) 2/2 ( 3pkt ) 27-01-2014 Basket 47 - Lazdiju SC ( 26:53 )
Najwięcej celnych z gry Hubert Łałak (UKS Nenufar 5) 8/9 ( 2 pkt + 3 pkt ) 27-01-2014 SP 47 - UKS Nenufar 5 ( 10:54 )
Najwięcej celnych za 1 Nikita Bogdel (BC Region ) 5/6 ( 1pkt ) 27-01-2014 BC Region - Żubry ( 35:19 )
Najbardziej przydatny zawodnik Łukasz Anusewicz (UKS 9 Łomża) +56 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Double-Double
Double-Double Titas Gervelis (Lazdiju SC) 12 pkt 11 przechwytów 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Triple-Double
Triple-Double Piotr Bobka (Żubry) 18 pkt 10 zb (10 at, 0 ob)10 przechwytów 27-01-2014 Legion Legionowo - Żubry ( 10:41 )

Osiągnięcia drużynowe
Kryterium Drużyna / Drużyny Osiągnięcie Mecz
Najbardziej zacięty mecz Żubry - Smoki Mińsk 5 zmian prowadzenia ( remisy - 4 ) 27-01-2014 Żubry - Smoki Mińsk ( 24:27 )
Najwięcej punktów w sumie Basket 47 - Lazdiju SC 79 pkt 27-01-2014 Basket 47 - Lazdiju SC ( 26:53 )
Największa różnica punktowa Lazdiju SC - UKS 9 Łomża 56 pkt 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) BC Region 18/30 60% ( 2 i 3 pkt) 27-01-2014 BC Region - UKS 9 Łomża ( 37:13 )
Najbardziej skuteczny zespół BC Region 14/22 63% ( trumna) 27-01-2014 BC Region - UKS 9 Łomża ( 37:13 )
Fair Play UKS 9 Łomża 1 przewinień 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) Lazdiju SC 36 zbiórek ( 21 at + 15 ob ) 27-01-2014 Basket 47 - Lazdiju SC ( 26:53 )
Zbiórki w ataku UKS Nenufar 5 22 27-01-2014 SP 47 - UKS Nenufar 5 ( 10:54 )
Zbiórki w obronie Legion Legionowo 17 27-01-2014 Legion Legionowo - Żubry ( 10:41 )
Najlepsi rezerwowi Lazdiju SC 44 pkt 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) Lazdiju SC 103 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Czas bez kosza z gry SP 47 17:48 27-01-2014 SP 47 - UKS Nenufar 5 ( 10:54 )
Drużyna podkoszowa UKS 9 Łomża 100% punktów za 2 27-01-2014 Lazdiju SC - UKS 9 Łomża ( 62:6 )
Drużyna obwodowa Lazdiju SC 11% punktów za 3 27-01-2014 Basket 47 - Lazdiju SC ( 26:53 )

Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267